Free

„Sukūriau filmą. O kaip jam patekti į kino festivalį?"

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Martynas Mažvydas National Library of Lithuania

51 Gedimino prospektas

01504 Vilnius

Lithuania

View Map

Event description
Trumpametražio filmo patekimo į kino festivalius tips&tricks su režisieriumi ir scenaristu Mark Pressdee

About this Event

Pirmą kartą Lietuvoje viešintis režisierius, scenaristas ir prodiuseris Mark Pressdee dalinsis savo filmų patekimo į kino festivalius strategijomis. Mark papasakos, kokias taisykles reikėjo sulaužyti, kad jo trumpametražis filmas sulauktų tarptautinės šlovės, kritikų įvertinimų ir festivalių filmų programų sudarytojų dėmesio.

📽Renginio metu taip pat turėsite galimybę pamatyti Mark Pressdee trumpametražį filmą, apkeliavusį daugiau nei 60 festivalių visame pasaulyje — „Titanic Love“ .

APIE PRANEŠĖJĄ

Mark Pressdee yra prodiuseris, režisierius ir scenaristas, turintis daugiau nei 15 metų patirtį televizijoje bei kine. Jo darbai buvo rodomi BBC, ITV, CH5 ir MTV kanaluose. Mark trumpametražiai filmai buvo apdovanoti ir rodomi istorijų kūrimo praktinėse dirbtuvėse, Kanų bei Edinburgo filmų festivaliuose. Daugiausiai apdovanojimų pelnė jo kurta romantinė komedija „Titanic Love“. 1999 m. Mark įkūrė įmonę „Macoy Media“ Birmingham mieste tam, kad galėtų dirbti kaip nepriklausomas, laisvai samdomas kūrėjas transliacijų, menų ir švietimo srityse.

  • Paskaita NEMOKAMA.
  • Paskaita vyks anglų kalba.
  • Vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija.
  • Dalyvių registracija prasideda 18.00.
  • Renginio pradžia 18.30.

„Sukūriau filmą. O kaip jam patekti į kino festivalį?” paskaita yra filmų kūrimo festivalio Odisėja72 edukacijos savaitės dalis. Informacija apie kitus ODISĖJA72 mokymus ir paskaitas www.odiseja72.lt 🚀

Share with friends

Date and Time

Location

Martynas Mažvydas National Library of Lithuania

51 Gedimino prospektas

01504 Vilnius

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved