Stretnime še itečkare!

Actions Panel

Registrations are closed

Ľutujeme, ale lístky už nie sú dostupné. :(

Stretnime še itečkare!

When and where

Date and time

Location

Mestský úrad Štefánikovo námestie 1 052 01 Spišská Nová Ves Slovakia

Map and directions

How to get there

Description

Túžil si sa niekedy stáť súčasťou niečoho unikátneho? Chceš rožšíriť svoj rozhľad a nabiť ďalšie IT skilly? Nechceš trčať na mieste a chceš sa pohnúť vpred?


Možno Ti to znie ako nejaký nepodarený teleshopping na mrazuvzdornú panvicu, avšak opak je pravdou. Stretnime še itečkare! je prvým a zatiaľ jediným eventom svojho druhu na Spiši. Naším cieľom nie je len posunúť Váš skill na vyšší level, ale taktiež aj spojiť nás programátorov zo Spišskej Novej Vsi (a okolia) v práci na spoločných projektoch, vytvoriť komunitu itečkárov, ktorý dokážu motivovať a pomáhať ďalším záujemcom v ich vlastnom IT challengi.


Hlavnou témou konferencie budú mobilné technológie a SEO. Môžete sa tešiť na niekoľkých speakrov z profi sféry a lokálnych IT firiem. Chýbať však nebudú ani peer-to-peer sessions. :)
Táto IT konferencia bude zložená z 3 základných prvkov. Ako to už pri podobných akciách býva zvykom, úvodnou časťou tohoto meetingu bude keynote (úvodná prezentácia). Ďalej sa účastníci podľa záujmu rozdelia do dvoch učební, v ktorých budú prebiehať sessions (prednášky). Súčasťou konferencie budú aj 2 workshopy.


Tak neváhaj a kúp si ticket! Je completly free! :D

Zúčastnených študentov samozrejme ospravedlníme z vyučovania. :)