Sales Ended

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Point Hotel Barbaros

29 Yıldız Posta Caddesi

Şişli, İstanbul 34394

Turkey

View Map

Event description

Description

BU PROGRAM İÇİN KATILIM ÜCRETLİDİR!

(Eğitim Ücreti: 950 TL + KDV)


DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN: http://www.bogaziciegitim.com.tr/org/strategy-4-0-trends-shaping-the-future/
Başka Bir Gelecek…

Z Kuşağı ile çalışmaya hazır mısınız?
Bugünkü çalışma koşullarının ve iş modellerinin yaklaşık 10 yıl içerisinde kökten değişeceğini biliyor musunuz? Robotların niteliksiz iş gücünün %50’sini ortadan kaldıracağını hatta birçok beyaz yakalıyı işsiz bırakacağını ve bunun son derece radikal sosyopolitik sonuçlara neden olacağını göremiyor musunuz?

Yapay zekanın heyecan verici olduğu kadar insanlık için çok yönlü/çok riskli olabileceğini düşünmüyor musunuz? Geleceğin medeniyet savaşlarının insanlık ile makineler arasında olabileceği hatta insanın kendi yarattığı ölüm makinelerinden kaçarak uzayda kolonileşeceği çok mu ütopik?

Sadece sürücüsüz değil %100 otonom otomobillerin orta vadede hayatımızda olacağı, bireysel araçların karada değil havada da olacağı, şehirleri akıllı yapan en önemli unsurlardan birisinin hava trafiği olacağı sadece bilim kurgu filmlerindeki sekanslar mı sizce?

Tüm sınırların, aracıların ve otoritelerin değişeceği hatta yok olacağı fazla mı uçuk? Teknolojinin gelişmesi ile birlikte teknoloji üreten zekalar/dehalar kadar iletişim, empati, ekip çalışması, liderlik gibi yetenek/yetkinlik (soft-skills) sahiplerinin son derece kritik roller üstleneceği ve strateji 4.0’ın bu bireyler üzerinden hayata geçeceğini söylesek?

Bugünkü geleneksel şirketlerin çok büyük kısmının en geç çeyrek asır içinde yok olup gideceğini halen kabullenmek istemiyor musunuz? Z ve Alpha’yı henüz ön göremiyorsunuz kabul ama Y kuşağını bile anlamıyor, motive edemiyor ve yönetemiyorsanız ölmeye mahkumsunuz desek abartmış mı oluruz?

Aynı 10 yıl içerisinde (decade) doğmayanların değil aynı yıl içerisinde doğmayanların birbirlerini anlamakta zorlanacağı bir dünyaya adım attığımızın farkında mısınız? Akıllı cihazlarla büyüyen çocukların sanal odalarda yazılımlarla sosyalleştiği, insanı unuttuğu, empati yapamadığı, başka insanları görme, anlama, birlikte üretme isteğinin olmayacağı bir dijital çağa hazır mısınız? Psikologlarımız, sosyologlarımız, antropologlarımız, iletişim uzmanlarımız, iş verenler, kamu otoriteleri hazır mı?

Geleceğe Hazır Mısınız?
Çok azımız hazır. Hazır olanları ve olmayanları bu zirveye bekleriz. Strateji geliştirebilmemiz için trendleri iyi okumak ve geleceği doğru ön görmek zorundayız. Tüm kritik sektördeki trendleri fütüristtik bir bakış açısı ile masaya yatırıyoruz. Gelecekte yok olmak değil tasarımında rol aldığınız bir gelecek istiyorsanız kısacası öngörülebilir bir gelecekte yaşamak istiyorsanız bekleriz…Share with friends

Date and Time

Location

Point Hotel Barbaros

29 Yıldız Posta Caddesi

Şişli, İstanbul 34394

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved