£12

STEPUP, NE YAPSAK SATAR?

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Metro Bank

1 Southampton Row

London

WC1B 5HA

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Event description

Description

PANEL

NE YAPSAK SATAR?

RESTORAN, GIDA VE İÇECEK SEKTÖRÜNDE BAŞARIYLA VAROLMANIN YOLLARI VE SEKTÖRE HİZMET VERENLER İÇİN İPUÇLARI.

İşi ne olursa olsun, yılda en azından birkaç kez bu soruyu kendi kendine ya da arkadaş ortamında ortaya sormayan var mı? Biz de bu soruyu sormakla kalmayıp, pek güzel yapanlarla işin dinamiğini konuşalım dedik.

KİMLER GELİYOR?

MEHMET ULUSOY/MELEK KITCHEN

Boğaziçi Üniversitesi’nde Turizm eğitimini tamamlamasının ardından Bolu’da aşçılık okudu. Ancak hizmet sektöründeki ilk ve daimi yükselişi önce deneyim tasarımında oldu. Bugün Türkiye’nin en başarılı etkinlik ajanslarından birinin (Atölye), konuklarını mutlu etmek için tasarlanmış beş butik otelin (Melek Hotels) ve Londra’da eksikliğini hissettiğimiz lezzetleri ayağımıza getiren bir restoranın (Melek Kitchen) sahibi. Üstelik Melek Kitchen’da ellerinden geldiğince her şeyi kendileri üretiyorlar, Türkiye’den getirdikleri lezzet sırrı pek çok malzemeyi restoranda satışa da sunuyorlar.

MELİSA ATAY/MELISA FINE BRANDS

Yola Türkiye’nin şaraplarını İngiltere’de tattırmak üzere yola çıktıktan beş yıl sonra, dünyanın az temsil eden diğer coğrafyalarını da ürün yelpazesine kattı.

Bugün İngiltere'nin keşfedilmemiş şaraplarının yanı sıra, özel lezzet davetlerinden restoran tasarımına, yeme-içme deneyimine dokunan özelleştirilmiş hizmet yelpazesiyle alanına her yıl başka bir yenilik getirmeye devam ediyor.

REHA ARSLAN/YAMABAHÇE

İçimizdeki pide özlemini önce Babaji, şimdi de Yamabahçe ile dindiren ve Türk mutfağını Londra'nın gündemine taşıyan Reha Arslan, damağımızı çatlatan lezzetleri, bir fikir anından sofraya taşımanın yolculuğunu ve bu yola çıkmak isteyenlerin düştüğü tuzaklardan nasıl korunacağını anlatıyor.

Share with friends

Date and Time

Location

Metro Bank

1 Southampton Row

London

WC1B 5HA

United Kingdom

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved