Actions and Detail Panel

Sales Ended

Event Information

Share this event

Date and time

Location

Location

Rēzekne

Rēzeknes tehnoloģiju akadēmija IF

Atbrīvošanas aleja 115 IF, Rēzekne, LV-4601

Rēzekne

Latvia

View Map

Event description

Description

Pieteikšanas beidzas 25. oktobrī. Lūgums sazināties ar Aļonu Bleinsku rakstot uz alona@startin.lv ja nokavējāt reģistrāciju!


Nākamis Startup Slalom pasākums “Startup Slalom IT Rezekne” notiks 27.-29. oktobrī Rēzeknes Tehnoloģjas Akadēmijas telpās!

Šī būs vienreizeja iespēja Latgales un ne tikai reģiona jauniešiem un uzņēmējiem iesasitīties hakatonā, kur viņi varēs satikt domubiedrus un izveidot stipras komandas, lai attīstītu savas biznesa idejas līdz strādājoša prototipa līmenim. Šis pasākums ir domāts dažādu sfēru pārstāvjiem - studentiem, programmētājiem, web dizaineriem, mārketinga un projektu vadītājiem, startup entuziestiem un biznesa orientētiem cilvēkiem, kuri grib izmēģināt savus spēkus un lietderīgi pavadīt brīvdienas. Mēs no organizatoru puses parupēsiemies par programmas kvalitāti un mentoru atblastu, lai arī pēc hakatona jūs varētu turpināt attīstīt savu biznesa projektu ar vēl nebijušu enerģiju un jaunām praktiskām zināšanam. Dalība pasākumā ir bezmaksas, kā arī mēs nodrošināsim ēdināšanu pasākuma laikā. Startup Slalom dalībniekiem nav vecuma vai kvlaifikācijas ierobežojuma, mēs laipni aicinām gan studentus, gan jau pieredzējušus cilvēkus iesaistīties kā dalībniekiem, jo dažādība komandas dalībnieku starpā veido sinerģiju un papildus vērtību.

Šī hakatona tematika ir saistīta ar dažādiem IT risinājumiem – mobilajām aplikācijām, interneta platformām un citiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem. Konkrētu tēmu dalībnieki var izvēlēties paši. Hakatons sākas 27. oktobrī 18:00, bet pirms oficiālās pasākuma atklāšanas būs īpašais workshops idejas autoriem, kur viņi varēs attīstīt savas idejas un labāk sagatavoties tās prezentēšanai auditorijai. Piektdienas vakarā pasākuma dalībnieki, kuri būs izstrādājuši savas biznesa idejas, prezentēs tās pārējiem dalībniekiem. Pēc tam katrs dalībnieks izvēlēsies, kuras idejas attīstīšanas komandā viņš vēlas strādāt turpmākās 48 stundas. Tās idejas, kuras atbalsta lielākais dalībnieku skaits, tiek attīstītas tālāk. Sestdien, 28. oktobrī, komandas strādās ar pieredzējušajiem biznesa un tehnoloģiju mentoriem, kuri palīdzēs viņiem labāk izprast savu biznesa modeli un izvēlēties piemerotākus tehnoloģiskos risinājumus. Svētdien, 29. oktobrī, komandas prezentēs savus gatavos projektus žūrijai, starp kuriem būs arī investori. Mērķis - strādājot komandās, pārbaudīt savas biznesa idejas un izveidot tehnoloģijās balstītu risinājumu.

Hakatonam iespējams pieteikties šeit: http://ej.uz/StartupSlalomRezekne

Partneri:
- Latvijas Startup uzņēmumu asociācija Startin.LV, galv. organizators;
- LIAA Latvijas Investīcijas un Attīstības Aģentūra, pasākuma līdzorganizātors;
-Science and Business Professionals Latvia (S/B PRO Startup Studio), pasākuma partneris un moderātors;
-LIAA Business Incubators Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils and Madona, kā vietējie partneri;
-Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija “Rezekne Academy of Technologies” kā vietējais partneris un hosts.
-Google Developers Group Latvia, mūsu atbalstītājs, kas nodrošinās bezmaksas biļetes uz konferenci DevFest Baltics 2017 otrās vietas uzvarētājiem.
-Mūsu galv. atbalstītājs sniegs 1000 EUR balvu pirmajai vietai!

Vairāk info: http://startupslalom.lv/
Kontakti: alona@startin.lv

Date and time

Location

Rēzekne

Rēzeknes tehnoloģiju akadēmija IF

Atbrīvošanas aleja 115 IF, Rēzekne, LV-4601

Rēzekne

Latvia

View Map

Organizer Latvian Startup Association "Startin.LV"

Organizer of Startup Slalom IT Rezekne

About the Latvian Startup Association StartinLV The association was founded in 2016 with the aim of establishing a community of startups and other companies, as well as organisations supporting the industry. Currently, the association consists of 69 members - 12 private cooperation partners and the biggest part of all members are 43 startups. http://startin.lv/

Save This Event

Event Saved