Free

Startup Ekibi Nasıl Kurulur? (GH Florya)

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Incubation İstanbul

Beşyol Mahallesi, İnönü Cad. No:38, 34295 Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye

Küçükçekmece

Istanbul, 34295

Turkey

View Map

Event description

Description

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarıları, zorlukları, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere sunar. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır, etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulursunuz.

Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://www.bit.ly/girisimhareketi adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Etkinlik Kategorisi: Seminer

Etkinlik Tarihi: 24 Ekim 2018, Çarşamba, 19:00-21:30

Mekan: Incubation İstanbul, İstanbul Aydın Üniversitesi, Florya Yerleşkesi

Adres: Beşyol Mahallesi, İnönü Cad. No:38, 34295 Küçükçekmece/ İstanbul

Program Akışımız:

19:00-19:15 Kayıt

19:15-19:30 Networking

19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Etkinlik 1.Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara (15 dakika)

20:45-21:30 Etkinlik 2.Bölüm (45 dakika)

21:30 Kapanış

Etkinlik Konusu: Startup Ekibi Nasıl Kurulur? (GH Florya)

Etkinlik Hakkında: Gittikçe büyüyen ve globalleşen dünyamızda, ekip çalışmasının ve sosyal ilişkilerin tüm kurumlar için ne kadar önemli olduğunu hepiniz tahmin edebilirsiniz. İlkokul sıralarından, üniversiteye hatta iş hayatımızda bile zaman zaman bir takım oluşturarak çalışmamız istenmiştir. Ekip çalışması yeni bir proje ekibi kurarken her şeyden daha önemlidir.

“Yetenekler oyun kazanır; ekip çalışması ve zeka ise şampiyonluk.” -Michael Jordan

Konuşmacı: Hamdi Küçük | Visar Kurucu Ortak, Kıdemli Yazılım Proje Yöneticisi

Konuşmacı Hakkında: Marmara Üniversitesi mezunu olan Hamdi KÜÇÜK, bir süre yazılım geliştirici olarak çalıştıktan sonra çeşitli özel kuruluşlara ve kamu dairelerine mobil uygulamalar ve web teknolojileri alanında eğitmenlik ve danışmanlık hizmetleri vermeye başladı. MEB onaylı sertifikasyona sahip bilişim tabanlı eğitimler veren ilk girişimi olan Hedef Kariyer Bilişim Akademisi’ni kurdu. İşkur ve KOSGEB ihalelerinin süreçlerini yönetti. İş dünyası profesyonellerinin kişisel ve kurumsal web altyapılarını kurup, sosyal medya hesaplarını yönetti. Tecrübelerini aktarabilmek için “Tasarım Rehberi” adında bir de e-kitap yazdı. Öğrenci kulüpleri ile birlikte çalışarak farkındalığı artırmak için bir çok üniversitede Yapay Zeka Destekli Uygulamalar, Mobil Girişimcilik, Mobil Oyun ve Uygulamalar konularında ayrı ayrı seminerler verdi. 5 yıllık İstanbul Büyükşehir Belediyesi kıdemli eğitmenlik tecrübesi bulunmaktadır. Eş zamanlı olarak Bilgeadam, Kariyer Mimarı ve Arı Bilgi gibi bilişim eğitim teknolojileri alanında hizmet veren kurumlarda eğitmenlik yaptı. Ayrıca E-ticeret altyapılarının kurulması/yönetilmesi için OneClick İnteraktif Dijital Reklam Ajansını ve arttırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik ve yapay zekayı dijital pazarlama alanında kullanmak için Visar’ı kurdu.

Share with friends

Date and Time

Location

Incubation İstanbul

Beşyol Mahallesi, İnönü Cad. No:38, 34295 Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye

Küçükçekmece

Istanbul, 34295

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved