Spotkanie z Logopedą: Wędzidełka

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

580 W Taylor Rd

580 West Taylor Road

Romeoville, IL 60446

View Map

Event description

Description

Konferencja przedstawiana w języku polskim na temat wędzidełek (tongue/lip-ties) i ich negatywnych efektów na rozwój mowy, jedzenia, oddychania i wielu innych funkcji organizmu u dzieci. W prezentacji przedstawione zostaną informacje dotyczące poprawnej diagnozy i rehabilitacji dzieci które maja skrócone wędzidełka i zmagają sie z rożnego rodzaju opóźnieniami w rozwoju lub niepoprawnym rozwojem. Poruszony zostanie również temat negatywnych efektów ssania kciuka oraz używania przez dzieci smoczka lub butelki po za 12-tym miesiącem życia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja wymagana.

Po prezentacji będzie przeznaczony czas dla uczestników aby uzyskać odpowiedzi na pytania.

Konferencja poprowadzona zostanie przez logopedę, Małgorzatę Stoch, MHS, CCC-SLP.

Magister Małgorzata Stoch jest licencjonowanym logopeda i terapeuta miofunkcjonalnym. Jest załorzycielka Advanced Speech Therapy Inc. która mieści się w Plainfield.
 Posiada magisterski tytuł nauki o zdrowiu zdobytym na Governor State University, posiada również Certyfikat Kompetencji Klinicznych z patologii mowy przyznany przez American Speech-Language Hearing Association. Ukończyła również kurs oddychania metoda Butejki. Metoda ta wspomaga prawidłowy metabolizm, zwiększa odporność i łagodzi alergie.

Mgr. Małgorzata Stoch specjalizuje się w terapii miofunkcjonalnej, czyli pracy mięśni języka, która wpływa na postawę całego ciała, proces oddychania, mówienia, połykania, kształtowania się podniebienia, żuchwy, jak i ustawienia zębów. Posiada również Certifikat VitalStim stosowany u pacjentów z zaburzeniami połykania. Dodatkowo jest przeszkolona w zakresie technik terapii żywieniowej. Mgr. Małgorzata Stoch ma doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieża i osobami dorosłymi.

Date and Time

Location

580 W Taylor Rd

580 West Taylor Road

Romeoville, IL 60446

View Map

Save This Event

Event Saved