Space Menu - vývoj jídla pro kolonizaci Marsu

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Event description
EXPRES MENU vyvíjí energetickou pastu zajišťující optimální výkonnost lidského organismu. Chce s ní krmit běžné lidi i kosmonauty.

About this Event

Buďte jedni z prvních v České republice, kteří uslyší o technologii a plánech Space menu – unikátního jídla vyvíjeného českou společností nejen pro americké kosmonauty. Space menu – homogenizovaná energetická pasta zajišťující optimální výkonnost lidského organismu je jediné jídlo, které bude mít s sebou na plachetnici při cestě kolem světa bez zastávky na souši pan Vondráček. Produkt je dokonce tak výjimečný, že se bude ucházet o zapojení se v programu SPACE X.

Pednáška, kterou povede Petr Sogel, proběhne v Rajské budově VŠE v učebně RB 203. Nevíte, jak se do učebny dostat? Nevadí! Navigace na místě Vás do učebny dovede.

Zajímají Vás další akce ze Startup Festivalu?

Na Startup Festivalu vás čeká ještě více přednášek, workshopů a panelových diskuzí. Pro více informací navštivte náš web nebo sledujte fb event!

Na letošním Startup Festivalu se představí začínající startupy, ale i ostřílení hráči na trhu. Poznejte českou startupovou scénu offline v jeden den a ve skvělé festivalové atmosféře.

Těšíme se na Vás už 11. 10. 2019 na VŠE!

Date and Time

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved