Sosyal Sorumluluk mu, Sosyal Zorunluluk mu?

Event Information

Share this event

Date and Time

Refund Policy

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Event description

Description

Bidestek instagram hesabı üzerinden, 6 Mart Çarşamba günü saat 19:00-19:30 arası yapılacak olan canlı yayında Evrim Kuran ile sosyal sorumluluğu ve bunun şirketler ile çalışanlarına ne ifade ettiğini, işveren markasına etkisini ve yeni kuşakların yaklaşımlarını konuşacağız. Seni de bekliyoruz!

https://www.instagram.com/bidestek/


Evrim Kuran, 2006 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu Dinamo Danışmanlık’ta kuşak araştırmaları ve işveren markası çalışmaları yapmaktadır. Ayrıca en kapsamlı işveren markası konferanslarından biri olan People Make the Brand’in yaratıcısı ve küratörüdür. Çalışmalarına Dinamo’nun Toronto ve İstanbul ofislerinde devam eden Evrim Kuran’ın Türkiye’nin 5 kuşağını anlatan Telgraftan Tablete isimli bir kitabı bulunmaktadır.

Evrim Kuran’ı misafir eden Bidestek.org sitesinin yazarı, örgütsel psikolog Sibel Karamaraş, Nar Eğitim ve Danışmanlık’ta çalışmaktadır. 2018’in sonlarında açılan bu site ile sosyal fayda ile alakalı her türlü oluşumu tek bir yerde toplamayı amaçlayan Sibel Karamaraş, uzun süredir hobisi olan tangoyu, 3 senedir sosyal sorumluluk için de kullanarak ‘Harekete Destek Milongası’ adı altında TOFD yararına bağış organizasyonlarının gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Date and Time

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Save This Event

Event Saved