Sales Ended

Śniadanie security "Technologia i prawo w służbie ochrony danych osobowych"

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Hotel Qubus

Składowa 2

Kielce

Poland

View Map

Event description

Description

Rödl & Partner i Cybercom Poland zapraszają na kolejne z cyklu śniadań „TIP - Technologia i prawo w służbie ochrony danych osobowych”. Przy porannej kawie eksperci opowiedzą o zmianach, które wprowadzi wchodzące w życie w maju 2018 roku Rozporządzenie UE o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Pierwszy raz, podczas jednego spotkania, omówione zostanie przygotowanie do zmian w ustawie zarówno od strony dokumentacji formalnej jak i cyberzabezpieczeń.

Jarosław Kamiński - Senior Associate w Rödl & Partner - opowie o nowościach w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. Nie zabraknie informacji o ich praktycznym znaczeniu, a także konkretnych wskazówek, jak prawidłowo się do nich przygotować. Natomiast Adam Wódz - lider domeny Secure Connectivity w firmie Cybercom Poland i menadżer zespołu bezpieczeństwa IT – przybliży zagadnienia związane z ochroną baz danych i testami penetracyjnymi. Doradzi także, jak zabezpieczać aplikacje wewnętrzne oraz zewnętrzne i efektywnie szkolić pracowników.

Wydarzenie to solidna dawka wiedzy o nowościach w regulacjach dotyczących ochrony danych osobowych i kompleksowych rozwiązaniach wyzwań związanych z RODO.

Więcej o śniadaniu security i RODO na stronie internetowej: https://uoodo.pl/.

Date and Time

Location

Hotel Qubus

Składowa 2

Kielce

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved