Sillamäe linna ja Ida-Virumaa areng - keskkond vs transport ja logistika

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Port of Sillamäe

Kesk tn 2

Port of Sillamäe, Sillamäe, Ida-Viru County

40231 Sillamäe

Estonia

View Map

Event description
Külastame elektrijaama, Silmetit, keskkonnaettevõtet Ökosil, Sillamäe sadamat

About this Event

Eelmisel hooajal alustas Eesti Rooma Klubi Eesti strateegia 2035 toetamist meie ekspertide ja nõukojaga. Leiad need materjalid hooaja lehelt. Jätkame uuel hooajal, suunaga Eesti võimaluste ja potentsiaali esiletoomisega. Selleks oleme pöördunud oma heade partnerite ettevõtjate poole.

Augustis külastasime Balti Laevaremondi tehast, september on pühendatud Ida-Virumaale. Eriti Tallinnas kipub vahel tunduma, et Toompea = Eesti; Riigikogu = elu. Püüame sellest lahti murda ning ühtlasi vaadata, kuidas strateegiline vaade päriselu poolt välja näeb.

Külastame elektrijaama, Silmetit, keskkonnaettevõtet Ökosil, Sillamäe sadamat, tutvustused teevad ettevõtete juhid. Kohtumisele ootame valitsusparteide majandusnõunikke, et tutvustada nägemust piirkonna arengust.

Külastuse järel toimub ümarlaud ja vestlused, mille mille fookuses on Eesti tööstuspoliitika - on see meil või ei ole. Kohtumiste materjale kajastame nii oma meediakanalites kui rahvusvahelistes uudiskirjades.

Jälgi ka 13. septembril toimuva kliimakonverentsi infot.

Kui oled logistika, majanduspoliitika, juhtimise või keskkonna ekspert või huvitud Eesti Rooma Klubi tegevusest, oled oodatud endast teada andma ja registreeruma. Ära pahanda, kui püüame Sinuga enne natuke tuttavamaks saada.

Date and Time

Location

Port of Sillamäe

Kesk tn 2

Port of Sillamäe, Sillamäe, Ida-Viru County

40231 Sillamäe

Estonia

View Map

Save This Event

Event Saved