Service Design Drinks #3: Corporate Innovation

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Impact HUB Bratislava

20 Hviezdoslavovo námestie

Bratislava

811 02 Staré Mesto

Slovakia

View Map

Event description

Description

"Service design“ je o navrhovaní lepších služieb tak, aby bol zákazník v centre pozornosti. Aby si na ulici dlho nečakal na taxík, aby si mal z návštevy nemocnice dobrý pocit, alebo aby si vedel podať daňové priznanie online a efektívne. Service design alebo skôr jeho nedostatok je denne okolo nás. V malých firmách, korporáte ale aj vo verejnej správe.

Cieľom Service Design Drinks je prepájanie ľudí, ktorých téma lepších služieb zaujíma. Tento medzinárodný formát prináša na Slovensko komunita service design czsk a Impact HUB. Si UXák, dizajnér, marketér, korporátny inovátor, copywriter alebo podnikáš a chceš zlepšovať svoje služby? Príď si vypočuť príbehy úspešných service designerov, kvalitné case studies a spoznať ľudí z tohto fachu.


V poradí 3. Service Design Drinks sme sa rozhodli venovať téme Corporate Innovation! S našimi hosťami sa budeme rozprávať o inovačných trendoch v korporátnom svete aj praktických case studies z firiem, v ktorých pôsobia. Okrem toho sa môžeme tešiť aj na speed dating session, networking so zaujímavými ľuďmi z dizajnérskeho, korporátneho a inovačného prostredia v krátkych 1-minútových konverzačných kolách.

Bližšie info o téme, programe a hosťoch zverejňujeme postupne na našom FB.

Program:

18:30 Registrácia

18:45 Diskusia

20:00Networking

Vďaka nášmu partnerovi - ZSE sú Service Design Drinks #3 dostupné bezplatne. Počet miest je však obmedzený, preto si rezervuj lístok čím skôr. ;)

Date and Time

Location

Impact HUB Bratislava

20 Hviezdoslavovo námestie

Bratislava

811 02 Staré Mesto

Slovakia

View Map

Save This Event

Event Saved