Sales Ended

Seed Forum Labs Vinnytsia #3

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Центр інновацій та підприємництва iHUB Вінниця

11 Pushkina Street

21050 Vinnytsia

Ukraine

View Map

Event description

Description

26 травня 2017 року Seed Forum повертається до Вінниці з форматом Seed Forum Labs, де ми ділимось цінними знаннями від провідних практиків! Конференцію проводять міжнародний фонд Seed Forum Foundation і мережа центрів інновацій та підприємництва iHUB Network за підтримки МЗС Королівства Норвегія.

Метою конференції є:
сприяння розвитку технологічного та інноваційного підприємництва в Україні, налагодження контактів з вітчизняними та іноземними інвесторами, інтеграція українського ІТ-бізнесу в європейський і світовий простори, покращення взаємодії між бізнесом і владою.

За програмою передбачені виступи Steinar H. Korsmo (President & CEO Seed Forum International Foundation), Дмитра Подолєва (Chairman & Co-Founder у Seed Forum Ukraine) та ряду вінницьких стартап проектів

До участі запрошуються засновники інноваційних компаній, приватні інвестори, представників венчурних та приватних фондів, акселераторів, інкубаторів, інвестиційних компаній і провідні бізнесмени.

Де і коли відбудеться конференція?

Конференція відбудеться 26 травня у Центрі інновацій та підриємництва IHUB Vinnytsia за адресою – м. Вінниця, вул. Пушкіна, 11. Початок реєстрації з 9:00.

Участь безкоштовна для підтверджених учасників за попередньою реєстрацією! Підтвердження на захід має прийти вам на пошту.

Date and Time

Location

Центр інновацій та підприємництва iHUB Вінниця

11 Pushkina Street

21050 Vinnytsia

Ukraine

View Map

Save This Event

Event Saved