Free

SCRUM praktinis pritaikymas JIRA'oje

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vilnius

Vilnius

Lithuania

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

KAINA

338 EUR (išankstinė kaina galioja iki rugsėjo 1 d.)
458 EUR (įprastinė kaina)

Daugiau informacijos apie mokėjimą ir registraciją Jums suteiks elektroniniu paštu karolis@masterclasses.lt arba +370 610 75 733.

Dėstytojas:

Paulius Morkvėnas yra UAB „Ad projectum“ direktorius, Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) prezidentas, Young Crew Lietuva įkūrėjas ir valdybos narys, projektų valdymo praktikas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorius, dėstytojas, sertifikuotas projektų vadovas (PMP®, PRINCE2®). Veiklos sritis apima didelių ir kompleksinių IT ir verslo projektų valdymą, PMO valdymą ir vystymą, organizacijos projektų portfelio valdymo diegimą ir tobulinimą. Turi patirties telekomunikacijų, IT, bankininkystės, verslo konsultacijų sektoriuose.

Aprašymas:

Šių dviejų dienų mokymų metu gausite koncentruotą ir labai vertingą informaciją kaip realizuoti praktikoje SRUM metodologija naudojant pasaulyje pripažintą JIRA sprendimą iš daugiametė JIRA sprendimus diegiančios praktiko/eksperto.

Nepraleiskite progos pamatyti praktikoje JIRA aplinkoje startuoti su SCRUM, ką konfigūruoti JIRA sistemoje, kokius pasirengiamuosius darbus atlikti, kaip išvengti praktikoje pasitaikančių klaidų ir kokios yra gerosios JIRA praktinio naudojimo praktikos. Kviečiame, bus įdomu.

Seminaro metu Jūs susipažinsite su:

  • SCRUM;

  • JIRA;

  • Organizacinėmis struktūromis;

  • Konfigūravimu;

  • Sistemos palaikymą ir vystymą;

  • Gerosiomis ir blogosiomis praktikomis;

  • Išvysite realias demonstracijas.

Daugiau informacijos

2017 MEISTRIŠKUMO KURSAI

Share with friends

Date and Time

Location

Vilnius

Vilnius

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved