Sold Out

Sarunu skola LAMPA: #2 nodarbība Valmierā

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Valmieras integrētā bibliotēka

Cēsu iela 4

LV-4201 Valmiera

Latvia

View Map

Event description

Description

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

#2 nodarbība Valmierā

Tea Tree Impro meistarklase “Kļūdīties ir forši!”

“Kļūdīties ir forši” – ar šādu domu daudzi improvizatori kāpj uz skatuves, jo apzinās, ka bez kļūdām spēlēt improvizācijas teātri ir gandrīz neiespējami.

Arī ikdienas komunikācijā mēs pieļaujam kļūdas, kuras bieži ir nenozīmīgas, bet tāpat raisa nepatīkamas sajūtas. Sajūtas, kas rodas, kļūdoties svarīgu sarunu laikā, ir jāmēģina nobloķēt un neļaut tām ietekmēt savu labsajūtu un sarunas rezultātu. Kļūdas mēdz mūs stindzināt, neļaujot būt spontāniem, kavē spert soļus un izteikt vārdus, kurus vēlamies, un ietekmē mūsu pašapziņu.

Improvizācijas teātris ir vieta, kur iemāca apzināties kļūdas un pieņemt to radītās sajūtas vai izmantot tās savā labā, lai pilnvērtīgi baudītu darba, radošos un dzīves procesus.

Meistarklasi vadīs Tea Tree Impro dibinātāja un vadītāja Mairita Strūberga, kas jau 15 gadus nodarbojas ar improvizācijas teātri – tā pētīšanu un pielietošanu gan ikdienā, gan uz skatuves. Pieredzi improvizācijā Mairita guvusi, sākotnēji apmeklējot nodarbības skolas laikā un vēlāk - strādājot pie bakalaura darba “Improvizācijas teātris Latvijā”. Paralēli apmeklējusi vairāk nekā 10 improvizācijas meistarklases pie pasaulē pazīstamiem improvizatoriem, kā arī vadījusi savu improvizācijas teātri.


Sadarbības partneri: British Council pārstāvniecība Latvijā, Valsts kultūrkapitāla fonds un Valmieras integrētā bibliotēka

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī.

Norises vieta: Valmieras integrētā bibliotēka, Cēsu iela 4, Valmiera

Ierašanās no plkst. 17.00

Date and Time

Location

Valmieras integrētā bibliotēka

Cēsu iela 4

LV-4201 Valmiera

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved