Sarunu skola LAMPA: #2 nodarbība Rēzeknē

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora koprades telpa

Baznīcas iela 19

LV-4601 Rēzekne

Latvia

View Map

Event description

Description

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

#2 nodarbība Rēzeknē

“Publiskā runa? Esmu gatavs!”

Viens no visbiežākajiem attaisnojumiem, kādēļ cilvēki atsakās runāt publiski ir: "Es neesmu sagatavojies!" Nodarbības laikā apskatīsim četrus pamatrīkus, kas palīdzēs izveidot runu dažu minūšu laikā, kā arī sagatavos uzstāties jebkādos apstākļos. Nodarbība būs noderīga gan tiem, kuriem jau ir labas uzstāšanās prasmes, gan tiem, kuri vēl tikai apgūst runas pamatus.

Nodarbību vadīs Dāvis Golds, publiskās runas treneris biedrībā "Toastmasters International" un 2017. gada Eiropas publiskās runas čempions. Viņš ir pasniedzis uzstāšanās prasmes vairākās pasaules valstīs un kopumā ir individuāli novērtējis ap 200 publiskām runām. Dāvis ir dalījies ar savām zināšanām konferencēs TEDxRiga, Icebreakers '19, kā arī veidojis saturu projektam "Samsung digitālā skola".

Nodarbība tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, Valsts Kultūrkapitāla fondu un LIAA Rēzeknes biznesa inkubatoru.

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī.

Norises vieta: LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora koprades telpa, Baznīcas iela 19, Rēzekne

Ierašanās no plkst. 17.15

Date and Time

Location

LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora koprades telpa

Baznīcas iela 19

LV-4601 Rēzekne

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved