Sarunu skola LAMPA: #2 nodarbība Liepājā

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Lielais Dzintars

Radio iela 8

LV-3401 Liepāja

Latvia

View Map

Event description

Description

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

#2 nodarbība Liepājā

“Ceļvedis grūtām sarunām”

Interešu sadursme un neērtas sarunas ir neizbēgama komunikācijas un sabiedrības sastāvdaļa. Ja apzināmies un pieņemam, ka ikvienās attiecībās rodas konflikti, varam attīstīt prasmes tos izmantot auglīgai sarunai un mijiedarbībai.

“Ceļvedis grūtām sarunām” ir praktiska darbnīca un saruna par mūsu iespēju apzināti paust un aizsargāt sev svarīgo, kā arī spēju vienlaikus cienīt otra intereses un vajadzības. Izzināsim kā un vai mūsu izvēlētie vārdi, izteiksmes formas un uzvedības stratēģijas ikdienā vairo šķietamu vai patiesu mieru, un vairosim drosmi un prasmes iesaistīties neērtās sarunās, iepazīt vārda “Nē” pozitīvo spēku.

Nodarbību vada Ilze Dzenovska mediatore, apzinātas komunikācijas trenere un sociālu pārmaiņu fasilitātore. Peace Lab dibinātāja, Sertificētu mediatoru padomes locekle. Mag. Miera un taisnīguma studijās, Mag.Tiesību zinātnēs. Starptautisku miera izglītības apmācību vadītāja. Palīdz cilvēkiem, organizācijām un kopienām risināt konfliktus, apgūt efektīvu komunikāciju, vadīt pārmaiņas un attīstīt ilgtspējīgu sadarbību

Nodarbība tapusi sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu Valsts Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts Mežu mērķprogrammas ietvaros.

Sadarbības partneris: British Council pārstāvniecība Latvijā

Atbalsta: Koncertzāle "Lielais dzintars"

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti (drukātā veidā vai viedtālrunī).

Norises vieta: Koncertzāle "Lielais dzintars" Ziemeļu atpūtas telpa

Ierašanās no plkst. 16.30

Date and Time

Location

Lielais Dzintars

Radio iela 8

LV-3401 Liepāja

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved