Free

Sarunu skola LAMPA: #2 nodarbība Dagavpilī

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

LIAA Daugavpils biznesa inkubators

Viestura iela 2

LV-5401 Daugavpils

Latvia

View Map

Event description

Description

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.


#2 nodarbība Daugavpilī

Uzmanību, gatavību, stāsti!

Daugavpils Sarunu skola LAMPA nodarbība būs (aktīvas) darbnīcas formātā. Aplūkosim sagatavošanos kā publiskās runas baiļu kliedētāju. Izpildīsim vingrinājumus un iejutīsimies stāstnieka lomā. Būs iespēja izmēģināt savu piču un saņemt ieteikumus satura un tā pasniegšanas noslīpēšanai.

Nodarbību vadīs Vanda Dauksta, dzimusi, augusi un guvusi augstāko izglītību (ekonomikā, vēsturē, politiskās zinātnēs) ASV. Nu jau 12 gadus sauc Rīgu par savu mājvietu. Viņa strādā Rīgas Ekonomikas augstskolā par lektori, kā arī konsultē uzņēmumus komunikācijas un prezentācijas prasmēs. Vanda aktīvi piedalās sociālajos projektos, piemēram, TEDxRiga, Pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2x2, kur ar savu pieredzi dalās, trenējot runātājus, vadot nodarbības un organizējot pasākumus. Vanda ir viena no “Riga Toastmasters” publiskās runas kluba dibinātājiem un ir starptautiski godalgota publiskās runas teicēja.

Nodarbība tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, Valsts kultūrkapitāla fondu un LIAA Daugavpils biznesa inkubatoru.

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī.

Norises vieta: LIAA Daugavpils biznesa inkubatora telpas, Viestura ielā 2.

Ierašanās no plkst. 16.30. Nodarbība ilgs 2,5 stundas (17.00 - 19.30).

Share with friends

Date and Time

Location

LIAA Daugavpils biznesa inkubators

Viestura iela 2

LV-5401 Daugavpils

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved