Free

Sarunu skola LAMPA: #2 nodarbība Bauskā

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Bauskas Kultūras centrs

Kalna iela 18

LV-3901 Bauska

Latvia

View Map

Event description

Description

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

#2 nodarbība Bauskā

"Kritiskā domāšana interneta laikmetā

Internets ir viena no tām tehnoloģijām, kuru iespaids uz pasauli ir daudz lielāks, nekā sākotnēji kāds varēja nojaust. Sociālie tīkli un viltus ziņas maina ne tikai mediju lomu sabiedrībā, bet politisko dzīvi kopumā. Lai nepazustu šajās pārmaiņās, mūsdienu cilvēkam gribot negribot ir jāmācās pašam menedžēt informāciju. Kritiskā domāšana ir viens no veidiem, kā to darīt.

Nodarbību vadīs Artis Svece – filozofs un publicists, Dr. filoz., Latvijas Universitātes docents, plaši publicējies Latvijas medijos, tai skaitā laikrakstā Diena, žurnālā Rīgas Laiks, portālos Delfi, Satori, Punctum u.c. Kursus par kritisko un analītisko domāšanu viņš ir pasniedzis Latvijas Universitātē un Valsts administrācijas skolā. Viņa lekcijas pieejamas LU Open Minded interneta portālā.

Nodarbību atbalsta British Council pārstāvniecība Latvijā un Bauskas Kultūras centrs.

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtalrunī.

Norises vieta: Bauskas Kultūras centra izstāžu zāle, Kalna iela 18

Ierašanās no plkst. 17.15.

Share with friends

Date and Time

Location

Bauskas Kultūras centrs

Kalna iela 18

LV-3901 Bauska

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved