Sarunu skola LAMPA: #16 nodarbība Rīgā

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Latvian National Museum of Art

1 Jaņa Rozentāla laukums

LV-1010 Rīga

Latvia

View Map

Event description

Description

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

#16 nodarbība Rīgā

"Kritiskā domāšana interneta laikmetā

Internets ir viena no tām tehnoloģijām, kuru iespaids uz pasauli ir daudz lielāks, nekā sākotnēji kāds varēja nojaust. Sociālie tīkli un viltus ziņas maina ne tikai mediju lomu sabiedrībā, bet politisko dzīvi kopumā. Lai nepazustu šajās pārmaiņās, mūsdienu cilvēkam gribot negribot ir jāmācās pašam menedžēt informāciju. Kritiskā domāšana ir viens no veidiem, kā to darīt.

Nodarbību vadīs Artis Svece. Artis Svece ir filozofs un publicists, Dr. filoz., Latvijas Universitātes docents, plaši publicējies Latvijas medijos, tai skaitā laikrakstā Diena, žurnālos Rīgas Laiks un Studija, portālos Delfi, Satori, Punctum u.c. Kursus par kritisko un analītisko domāšanu viņš ir pasniedzis Latvijas Universitātē un Valsts administrācijas skolā. Viņa lekcijas pieejamas LU Open Minded interneta portālā.

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī.

Norises vieta: Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Konferenču zāle, Jaņa Rozentāla laukums 1.

Ierašanās no plkst. 16.45

Nodarbību atbalsta British Council pārstāvniecība Latvijā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Latvijas Nacionālais mākslas muzejs.

Date and Time

Location

Latvian National Museum of Art

1 Jaņa Rozentāla laukums

LV-1010 Rīga

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved