Sarunu skola LAMPA: #15 nodarbība Rīgā

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Latvian National Museum of Art

1 Jaņa Rozentāla laukums

LV-1010 Rīga

Latvia

View Map

Event description

Description

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

#15 nodarbība Rīgā

"Pirmie soļi improvizācijā”

Improvizācija. Tā ir sastopama teātrī, mūzikā, mākslā un ne tikai, taču pats galvenais, tā ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa ikviena cilvēka dzīvē. Tas ir instruments, kurš var palīdzēt Tev sasniegt vairāk, lai ko arī Tu darītu. Spēja improvizēt ir ļoti svarīga komunikācijā ar citiem cilvēkiem, tā attīsta radošumu un sagādā prieku. Mācīsimies to darīt tā, lai prieks.

Nodarbību vadīs Kaspars Breidaks, “Improv Comedy Riga” aktieris un viens no veidotājiem. Uz skatuves darbojas jau vairāk nekā 13 gadus. Pasniedz improvizācijas mākslu un uzstājas Eiropas lielākajos festivālos, piemēram, Berlīnē, Barselonā, Kopenhāgenā. Vada pasākumus un ir ētera balss Radio SWH rīta šovam “Tik Tik Tik”.

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī.

Norises vieta: Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Konferenču zāle, Jaņa Rozentāla laukums 1.

Ierašanās no plkst. 16.45

Date and Time

Location

Latvian National Museum of Art

1 Jaņa Rozentāla laukums

LV-1010 Rīga

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved