Free

Sarunu skola LAMPA: #1 nodarbība Ventspilī

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Ventspils bibliotēka

Akmeņu iela 12

LV-3601 Ventspils

Latvia

View Map

Event description

Description

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

#1 nodarbība Ventspilī

Saruna “Kāpēc tu man besī? No kurienes rodas dusmas…”

Nodarbības laikā runāsim un diskutēsim par to,

- kur rodas emocijas, tai skaitā dusmas;
- kā mēs mēdzam emocijas izpaust destruktīvā veidā, paši to pat neapzinoties;
- kā pēc iespējas veselīgāk un konstruktīvāk izpaust emocijas, lai paši nesaslimtu (fiziski un psihiski) un nenodarītu pāri citiem.

Nodarbību vadīs Artūrs Miksons, ārsts-psihoterapeits, RSU Psihosomatikas klīnikas virsārsts, kurš ikdienā strādā gan ar pieaugušajiem, gan pusaudžiem.

Artūrs Miksons ir arī RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras docētājs, pasniedz lekcijas studentiem dažādos lekciju kursos – psihosomatika, psihiskā veselība, psihoterapija u.c. Studenti viņu ir atzinuši par vienu no interesantākajiem RSU pasniedzējiem. Papildus tam ir publicējis dažādus zinātniskos rakstus, piedalījies daudzos semināros un konferencēs gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Nodarbība tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, Valsts Kultūrkapitāla fondu un Ventspils bibliotēku.

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī.

Norises vieta: Ventspils bibliotēka, Akmeņu iela 12

Ierašanās no plkst. 17.15.

Share with friends

Date and Time

Location

Ventspils bibliotēka

Akmeņu iela 12

LV-3601 Ventspils

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved