Sarunu skola LAMPA: #1 nodarbība Rēzeknē

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora koprades telpa

Baznīcas iela 19

LV-4601 Rēzekne

Latvia

View Map

Event description

Description

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

#1 nodarbība Rēzeknē

Argumentācija un kritiskā domāšana

Nodarbībā kopīgi apskatīsim, kā modelēt spēcīgus, pamatotus un pārliecinošus argumentus, un kā tos izmantot, lai savu pozīciju aizstāvētu profesionālā vidē prezentācijās, pārrunās un ikdienas diskusijās. Tāpat trenēsimies pārliecinoši un strukturēti kritizēt, kā arī atspēkot citu izteiktos argumentus. Visbeidzot, aplūkosim, kā izvairīties no tipiskām domāšanas kļūdām, ko cilvēki mēdz pieļaut, pieņemot lēmumus profesionālā vidē. Nodarbībā būs iespējams gan iegūt jaunas teorētiskas zināšanas, gan praktiskas, dzīvē pielietojamas prasmes.

Nodarbību vadīs Rasmuss Filips Geks, Latvijas Debašu asociācijas "QUO tu domā?" valdes loceklis. Rasmuss ir ieguvis bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā, kur studiju laikā aktīvi piedalījās starptautiskos debašu turnīros, iegūstot godalgotas vietas gan Latvijas lielāko augstskolu, gan Oksfordas un Kembridžas universitāšu turnīros. Šobrīd Rasmuss darbojas kā argumentācijas un kritiskās domāšanas pasniedzējs – viņš ir vadījis vairāk nekā 100 nodarbības skolēniem, studentiem, skolotājiem, organizāciju vadītājiem un darbiniekiem, kā arī pasniedzis vieslekcijas RISEBA un Rīgas Juridiskajā augstskolā. Kopš 2018. gada Rasmuss strādā arī kā korporatīvo apmācību treneris mācību centrā TRIVIUMS. Tāpat Rasmuss piedalās ar debašu mākslu saistītu izglītības projektu īstenošanā, tiesā starptautiskus debašu turnīrus un strādā domnīcā PROVIDUS kā politikas pētnieks.

Nodarbība tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, Valsts Kultūrkapitāla fondu un LIAA Rēzeknes biznesa inkubatoru.

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī.

Norises vieta: LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora koprades telpa, Baznīcas iela 19, Rēzekne

Ierašanās no plkst. 16.30

Share with friends

Date and Time

Location

LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora koprades telpa

Baznīcas iela 19

LV-4601 Rēzekne

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved