Sarunu skola LAMPA: #1 nodarbība Bauskā

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Bauskas Kultūras centrs

Kalna iela 18

LV-3901 Bauska

Latvia

View Map

Event description

Description

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā – cilvēki sarunājas cieņpilni, uzklausa, un, kas svarīgi, pieņem, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

#1 nodarbība Bauskā

“Spēja sadzirdēt – 21.gadsimta cilvēka spožums un posts ”

Nereti gadās, ka mums teiktais un mūsu sadzirdētais būtiski atšķiras, kā rezultātā mēs nonākam pārpratumu valstībā, kurā var pazaudēt visu – laiku, nervus, attiecības, godu un cieņu. Klausīties otru, lai sadzirdētu, ir ne tik reti dabiska spēja, cik ilgstoši izkopta prasme kā atbildes reakcija iepriekš zaudētām iespējām saprasties.

Šī būs praktiska darbnīca izpratnes un pieredzes vairošanai, kur drošā un atbalstošā vidē gan apzināsim šķēršļus mūsu spējai sadzirdēt, gan attīstīsim aktīvas klausīšanās prasmes jēgpilnām sarunām.

Nodarbību vadīs Ilze Dzenovska. Mediatore, apzinātas un cieņpilnas komunikācijas trenere un sociālu dialogu fasilitātore. Peace Lab dibinātāja, Sertificētu mediatoru padomes locekle. Mag. Miera un taisnīguma studijās, Mag.Tiesību zinātnē, Starptautisku miera izglītības apmācību vadītāja. Palīdz cilvēkiem, organizācijām un kopienām:

- transformēt konfliktus un vadīt grūtas sarunas

- apgūt efektīvu un cieņpilnu komunikāciju

- attīstīt emocionālo inteliģenci līderībā un komandas darbā

- vadīt pārmaiņas un radīt ilgtspējīgas partnerības

Nodarbība tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, Valsts Kultūrkapitāla fondu, Bauskas Kultūras centru.

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtalrunī.

Norises vieta: Bauskas Kultūras centra izstāžu zāle, Kalna iela 18

Ierašanās no plkst. 17.15.

Date and Time

Location

Bauskas Kultūras centrs

Kalna iela 18

LV-3901 Bauska

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved