Free

Sabiedrības vadītāju konference ”Celtspēja”

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Koncertzāle "Lielais Dzintars"

Radio iela 8

LV-3401 Liepāja

Latvia

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

20. oktobrī Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars” notiks pirmā sabiedrības vadītāju konference “Celtspēja”. Valsts un pašvaldību pārvaldes vidējā augstākā līmeņa vadītājus uzrunās 14 personības, kas sevi spilgti izpauduši kā līderi vai veikuši padziļinātus pētījumus par procesiem valsts pārvaldē.

Ja celtspēja ir maksimālais smagums, ko spēj pacelt un pārvietot kāds mehānisms, tad konferences mērķis ir visiem kopā apstāties un padomāt, ko, kādēļ un kā mēs ikdienā darām, lai katrs savu un līdz ar to arī kopējo celtspēju padarītu maksimālu.

Konferencē tiks apskatīta dažāda līmeņa vadītāju loma rezultātu sasniegšanā, kas prasa spēju balansēt starp dažādu ieinteresēto pušu vajadzībām, vienlaikus saglabājot skaidru skatījumu uz kopējo attīstību, lai pielāgotos mainīgajai situācijai Latvijā un pasaulē. Dažādu nozaru viedokļu līderi dalīsies savā pieredzē un sniegs praktiskus padomus valsts un pašvaldību vadītājiem darbinieku un sabiedrības vadībā.

Ar savu pieredzi sabiedriskajā sektorā, kā arī vadības un pētnieciskajām zināšanām dalīsies tādi lektori kā Vaira Vīķe-Freiberga (bijusī Latvijas valsts prezidente), Juris Žagars (mākslas festivāla “Cēsis” direktors), Haralds Burkovskis (žurnālists, moderators) Roberts Ķīlis (sociālantropologs), Anita Gaile (pārmaiņu arhitekte), Viesturs Celmiņš (sociālantropologs, pilsētpētnieks) un Jānis Sārts (NATO stratēģiskās komunikācijas ekselences centra direktors). Viss lektoru saraksts pieejams konferences mājaslapā: www.celtspeja.lv


Share with friends

Date and Time

Location

Koncertzāle "Lielais Dzintars"

Radio iela 8

LV-3401 Liepāja

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved