Rohehommik: Ressursside väärindamine

Actions and Detail Panel

Sales Ended

Event Information

Share this event

Date and time

Location

Location

Pärnu Raamatukogu Rippsaal

Akadeemia 3

80025 Pärnu

Estonia

View Map

Event description
Ringmajanduse teemaline vestlus, kohv ja pirukad

About this event

Alustame 2019 aasta sügishooaega juba kuuendal septembril mõnusa Rohehommikuga, kus taas ühinevad Tehnopol ja Forwardspace ning üritus toimub jälle kahes linnas korraga – Tallinnas ja Pärnus!

Septembri Rohehommiku teemaks on “Ressursside väärindamine” , kus kõneleme miks ja milliseid ressursse me igapäevaselt raiskame või minema viskame ning milliseid rahalisi võimalusi saavad ettevõteted kasutada, et edendada ringmajandust ja suurendada oma konkurentsieeliseid. ♻

Ideid jagavad:

🌏 Pärnus, Akadeemia 3 (Pärnu Raamatukogu rippsaal):

📍 Mayri Tiido ja Laura Truija. Recyclist – Euroopas tekib iga aasta rohkem kui 25000 tonni tootmisjäätmeid, millest enamus jõuab kahjuks prügilatesse. Samal ajal on paljud neist jäätmetest kõrge kvaliteediga, mida saaks potentsiaalselt kasutada uute toodete loomiseks. Euroopa Liit liigub tugevalt ringmajanduse suunas ja ka Eestis on vaja luua struktuure selle ülemineku toetamiseks. Milliseid lahendusi on olemas ja kuidas neid rakendada?

📍 Keit Nestor. Paikre - Milline ressurss satub tegelikult jäätmetesse ja kuidas neid uuesti realiseerida? Millist rolli peaks mängima jäätmejaamad ressursside taaskasutusse suunamisel?

🌏 Tallinnas, Teaduspargis Tehnopol:

📍 Madis Tilga - Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse nõunik keskkonna, energia, kliima, biomajanduse ja rohelise majanduse alal. Keskkonnafestivali Rohevik peakorraldaja.

📍 Mart Raamat- Keskkonnaministeeriumi energeetika nõunik. Nõustab kantslerit ja ministeeriumit energeetikaga seotud küsimustes. "Kutsun üles kõiki ettevõtjaid mõtlema oma toote jalajälje vähendamise peale. See on globaalne megatrend" ütleb Mart Raamat

Rohehommik on Teaduspargi Tehnopol korraldatud ürituste sari rohetehnoloogia ja energiasäästlikkuse vallas tegutsevatele ettevõtetele. Toome teieni kogenud ettevõtjad, motiveerivad inimesed ja uusimad trendid keskkonna- ja energiavallast, et aidata kaasa Eesti rohetehnoloogia valdkonna arengule ja energiasäästlike äriideede elluviimisele. See on koht, kust ammutada uut energiat, värskeid ideid, kasulikke kontakte ja häid koostööpartnereid!

Kuna tegu on hommikuse üritusega siis ootavad osalejaid maitsev kohv ja soojad pirukad! ☕🥐

Rohehommik on kõigile huvilistele tasuta, kuid kohtade arv on piiratud.

📍 Registreeru:

📍 Tallinnas: https://www.tehnopol.ee/rohehommik-ressursside-vaarindamine/

📍 Pärnus: https://parnurohehommik.eventbrite.com

Rohehommikuni!

Sündmust toetatakse Startup Estonia programmi (projekti number EU50651) raames Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Date and time

Location

Pärnu Raamatukogu Rippsaal

Akadeemia 3

80025 Pärnu

Estonia

View Map

Organizer Forwardspace

Organizer of Rohehommik: Ressursside väärindamine

Forwardspace on Pärnu esimene koostöötamiskeskus, mis pakub iduettevõtjatele ja vabakutselistele inspireerivat töökeskkonda ja ägedat kogukonda!

Save This Event

Event Saved