Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Warsaw

Colliers HQ, 4th floor

Metropolitan Building, Plac Piłsudskiego 3

00-078 Warsaw

Poland

View Map

Event description

Description


Szanowni Członkowie RICS,

w trakcie czerwcowego Dorocznego Spotkania RICS w Polsce zostało ogłoszone założenie grupy Matrics w ramach polskiej grupy członków organizacji.

RICS Matrics wspiera nowych członków wchodzących do zawodu jak i tych, którzy funkcjonują już w branży nieruchomości od kilku lat, a chcieliby poszerzyć swoją siatkę kontaktów. Organizacja ta, dedytkowana młodym profesjonalistom współpracuje z RICS w celu kształtowania przyszłości profesji związanych z rynkiem nieruchomości. Program Matrics dedykowany jest profesjonalistom, którzy są członkiem RICS nie dłużej niż 10 lat.

Zapraszam Państwa na pierwsze spotkanie organizacyjne grupy Matrics w Polsce. W trakcie spotkania dowiecie się Państwo jaka będzie misja działania grupy, jakie cele stawia sobie w swoich działaniach w Polsce, jak będzie wyglądała jej struktura organizacyjna oraz jak można dołączyć do RICS Matrics w Polsce.

W imieniu RICS w Polsce oraz Tomasza Korzeniewskiego MRICS – inicjatora założenia organizacji jak i Agnieszki Krzekotowskiej MRICS, członka Zarządu RICS w Polsce i mentora grupy Matrics zachęcamy do udziału w spotkaniu i rejestracji.

Date and Time

Location

Warsaw

Colliers HQ, 4th floor

Metropolitan Building, Plac Piłsudskiego 3

00-078 Warsaw

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved