£10

REFRESH YRSLF WELLBEING - Hastalanmadan Yaşayın - DR YEGANE MUTLU ile Bioen...

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

East Twickenham Neighbourhood Association

13 Rosslyn Road

Twickenham / St Margaret's

TW1 2AR

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Event description

Description

Yogun talep uzerine, Dr Yegane Mutlu ile ikinci programimizi hafta ici ve aksam saatinde duzenlemeye karar verdik. Hastalanmadan yaşam için dikkat etmemiz gerekenler nedir acaba?

Benim çakralarım hızlı mı, yavaş mı çalışıyor? Enerji akışım ne hızda veya yavaşlıkta? Zaafiyetim olan beden bölgelerim nasıl tesbit edilir? Bioenerji ile fiziksel ve ruhsal sağlığa nasıl kavuşulur? Ve başka bir sürü başka sorunun cevabını mı merak ediyorsunuz?

Dr Yegane Mutlu: “Biz sadece fiziksel beden değiliz, bizim bir de enerji bedenimiz var. Bu enerji yedi büyük merkezde yoğunlaşır bunlara da “chakra” denir. Enerjinin vücut etrafında oluşan manyetik alanına da “aura”denir. Normalde chakralarımızda yoğun titreşim ve geniş bir auramız olmalı. Yediklerimiz ve içtiklerimiz kadar enerji dengemizin de sağlığımız için büyük önemi vardır. Chakralarımız tükendiğinde veya bloke olduğunda fiziksel ve ruhsal sorunlar meydana gelir. En iyisi tabi ki sorun çıkmadan chakraları dengelemek ve güçlendirmektir.”

Bioenerjinin genel etkileri

  • Kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırır
  • Hormonların çalışmasını dengeler
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir
  • Zindeliği sağlar
  • Stres”e karşı direncimizi artırır

Dr Yegane Mutlu hakkında detaylı bilgi için lütfen websitesini ziyaret ediniz. www.yeganemutlu.com


This program will be run in Turkish. Bu program Türkçe yürütülecektir.

REFRESH YRSLF ekibi, Londra'da yaşayan 6 Türk kadından oluşmaktadır. Amacımız United Kingdom'da yaşayan Türk ve/veya Türk olmayanları birbirleriyle buluşturmaktır. REFRESH YRSLF toplantılarıyla hedeflediğimiz, birbirimizden öğrenebilmek, birbirimiz ile sosyalleşmek ve birbirimizi tamamlayabilmektir. Bu oluşum herhangi bir ticari kaygı gütmediği gibi, tüm konuşmacılarımız ücretsiz katılıp, katılım bedelinin bir kısmı www.mind.org.uk ayrıca Türkiye'de Güneş Umuttur özel yardımlaşma inisyatifini bağışlanmaktadır.

We are an international social enterprise and would like to invite friends for sharing, learning and networking. This is a social responsibility project at which our keynote speakers participate free of charge, the income is dontated to www.mind.org.uk as well as to Güneş Umuttur - an Turkish iniative supporting Anatolian pupils.


Share with friends

Date and Time

Location

East Twickenham Neighbourhood Association

13 Rosslyn Road

Twickenham / St Margaret's

TW1 2AR

United Kingdom

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved