£27.14

REFRESH YRSLF İnci Türkay ile İLETİŞİM SANATI

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Syrup of Soot

38 Museum Street

London

WC1A 1 LP

United Kingdom

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

www.refresh-yourself.co.uk

We are an international social platform and would like to invite friends for sharing, learning and networking. This is a social responsibility project at which our keynote speakers participate free of charge, the income is dontated to www.mind.org.uk as well as to Güneş Umuttur - an Turkish iniative supporting Anatolian pupils. Refresh Yourself workshops are run in Turkish as well as in English.

İnci Türkay is a Turkish actress who is best known for playing "Betüş" in Sihirli Annem (My Magical Mom). She completed her education in the Hacettepe University Conservatoire, Performing Arts Department where she majored in Drama. Alongside her theatre career she continued with her television and cinema career.


This special REFRESH YOURSELF program run by İnci Türkay will be in Turkish.


20 yılı aşkın süredir devam eden sanat hayatında değerli tiyatro çalışmalarının yanı sıra televizyonda Sihirli Annem dizisinde ki Betüş karakteri ile başarılı çalışmalara imza atmıştır. Tiyatrocu kimliği ve TV kariyerinin yanısıra sinema filmlerinde ve reklamlarda oynayan İnci Türkay, son dönemlerde çocuklara ile drama çalışmalarının yan sıra yetişkinler ile özel tasarlanmış eğitim çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Sanatçı İnci Türkay, sosyal sorumluluğu her daim önemseyen biri olarak, Londra’da www.refresh-yourself.co.uk sosyal sorumluluk oluşumunun aktif üyesidir.


İnci Türkay: "Hepimiz konuşuyoruz, peki ne kadar dinliyoruz? Ne kadar anlaşılıyoruz? Benimle iletişim üzerine hoş bir sohbete ne dersiniz? Etkili ve güzel konuşma sonradan öğrenilebilinen bir yetenektir. Güzel konuşmanın kuralları ve teknikleri vardır. Konuşmanın en önemli enstrumanları olan sesi ve nefesi, doğru kullanmaya yönelik; hayatımız boyu uygulayabileceğimiz teknikler ve egzersizler vardır ve bunları uygulamak oldukça eğlencelidir.”

Yaratıcı düşüncelerimizi ve duygularımızı en kısa ve en etkili yoldan konuşarak ortaya koyarız.

İster sosyal bir ortamda konuşmacı olun,

İster bir topluluk onunde sunum yapacak olun,

İster sosyal bir ortamda konuşmacı olun,

İster bir iş kadını / iş adamı olarak ekibinize konuşun,

İster çocuklarınızla paylaşacak önemli konularınız olsun,

İster bir iş görüşmesinde kendinizi anlatın,

İster savunduğunuz bir fikri ekibinize arkadaşlarınıza kabul ettirmeye calışın.

https://www.incisdramaclub.co.uk
REFRESH YRSLF ekibi, Londra'da yaşayan 6 Türk kadından oluşmaktadır. Amacımız United Kingdom'da yaşayan Türk ve/veya Türk olmayanları birbirleriyle buluşturmaktır. REFRESH YRSLF toplantılarıyla hedeflediğimiz, birbirimizden öğrenebilmek, birbirimiz ile sosyalleşmek ve birbirimizi tamamlayabilmektir. Bu oluşum herhangi bir ticari kaygı gütmediği gibi, tüm konuşmacılarımız ücretsiz katılıp, katılım bedelinin bir kısmı www.mind.org.uk ayrıca Türkiye'de Güneş Umuttur özel yardımlaşma inisyatifini bağışlanmaktadır.Share with friends

Date and Time

Location

Syrup of Soot

38 Museum Street

London

WC1A 1 LP

United Kingdom

View Map

Save This Event

Event Saved