€20

REFRESH YRSLF İnci Türkay ile "ETKİLİ VE GÜZEL KONUŞMAK"

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Holiday Inn Express London - Wimbledon South

200 High Street Colliers Wood

London

SW19 2BH

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Friends Who Are Going
Event description

Description

www.refresh-yourself.co.ukİnci Türkay, 20 yıllık sanatçı serüveninde, değerli tiyatro çalışmalarının yanı sıra televizyonda Sihirli Annem dizisinde ki Betüş karakteri ile başarılı çalışmalara imza atmıştır. Tiyatrocu kimliği ve TV kariyerinin yanısıra sinema filmlerinde ve reklamlarda oynayan İnci Türkay, son dönemlerde çocuklara ile drama çalışmalarının yan sıra yetişkinler ile özel tasarlanmış eğitim çalışmaları gerçekleştirmektedir.

“Etkili ve Güzel Konuşmak” programını hem bireysel hem kurumsal olarak sunan İnci Türkay, 13 Temmuz 2017 günü tüm detaylarını ve yöntemini paylaşıyor olacak. Program TÜRKÇE olarak yürütülecektir.

Sanatçı İnci Türkay, sosyal sorumluluğu her daim önemseyen biri olarak, Londra’da www.refresh-yourself.co.uk sosyal sorumluluk oluşumunun aktif üyesidir.https://www.incisdramaclub.co.uk

İnci Türkay: “Yaratıcı düşüncelerimizi ve duygularımızı en kısa ve en etkili yoldan konuşarak ortaya koyarız.

İster sosyal bir ortamda konuşmacı olun,

İster bir topluluk onunde sunum yapacak olun,

İster sosyal bir ortamda konuşmacı olun,

İster bir iş kadını / iş adamı olarak ekibinize konuşun,

İster çocuklarınızla paylaşacak önemli konularınız olsun,

İster bir iş görüşmesinde kendinizi anlatın,

İster savunduğunuz bir fikri ekibinize arkadaşlarınıza kabul ettirmeye calışın.

Etkili ve güzel konuşma sonradan öğrenilebilinen bir yetenektir. Güzel konuşmanın kuralları ve teknikleri vardır. Konuşmanın en önemli enstrumanları olan sesi ve nefesi, doğru kullanmaya yönelik; hayatımız boyu uygulayabileceğimiz teknikler ve egzersizler vardır ve bunları uygulamak oldukça eğlencelidir.”
REFRESH YRSLF ekibi, Londra'da yaşayan 6 Türk kadından oluşmaktadır.Amacımız United Kingdom'da yaşayan Türk ve/veya Türk olmayanları birbirleriyle buluşturmaktır. REFRESH YRSLF toplantılarıyla hedeflediğimiz, birbirimizden öğrenebilmek, birbirimiz ile sosyalleşmek ve birbirimizi tamamlayabilmektir. Bu oluşum herhangi bir ticari kaygı gütmediği gibi, tüm konuşmacılarımız ücretsiz katılıp, katılım bedelinin bir kısmı www.mind.org.uk ayrıca Türkiye'de Güneş Umuttur özel yardımlaşma inisyatifini bağışlanmaktadır.
Share with friends

Date and Time

Location

Holiday Inn Express London - Wimbledon South

200 High Street Colliers Wood

London

SW19 2BH

United Kingdom

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved