£16.76

Refresh Yrslf Family Her Yönüyle Bebeğinizin/Çocuğunuzun Gelişimi! INTRO TR

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

16 Park Crescent

Twickenham

London

TW2 6NT

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Eventbrite's fee is nonrefundable.

Event description
Bebeğinizin gelişimsel özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız bebeğinizden beklentilerinizi ve etkileşiminizi şekillendirecektir .

About this Event

İLK 3 YAŞ

Her Yönüyle Bebeğinizin/Çocuğunuzun Gelişimi !

Biliyoruz ki her anne/baba bebeği doğduğu andan itibaren kendi kendine her şeyin yolunda gidip gitmediğini sorar, zaman zaman çocuğu için kaygılanır ve gelişimi hakkında meraklanır, çocuğunu  büyütürken karşılaşabileceği sorular ve zorluklar için yardıma gereksinimi  olur.

Ebeveynlik yapmak aslında içgüdülerini dinlemek, çocuğuna kalbini açmak ve onunla bu yolda uyumlu şekilde hareket edebilmek için onu anlamaya çalışmaktır. Bunun yolu onun sinyallerine duyarlı olmak ve ihtiyaçlarını uygun/duyarlı şekilde karşılamaktan geçer.

Bebeğinizin gelişimsel özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız bebeğinizden beklentilerinizi ve etkileşiminizi şekillendirecektir . Bebeğinizin ihtiyaçlarını bilmek, gelişimsel dönemlerle ve olası sorunlarla ilgili bilgi sahip olmak önceden hazırlıklı olmanızı sağlayacak ve sorunlu zamanların daha rahat geçmesine yardımcı olacaktır. Bu sayede bebeğinizin hayatın ileri dönemlerine daha hazırlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu buluşma ile bebeklik ve erken çocukluk döneminde (ilk üç yaş) çocuğunuzun gelişimini takip ederken ve desteklerken dikkat edilmesi gereken noktalar ve önemli konular üzerinde duracağız.

Uzman Psikolojik Danışman Nilcan Kuleli Sertgil

Uzmanlık alanı gelişim psikolojisi olan Nilcan Kuleli Sertgil bebeklik ve erken çocukluk dönemi ile okul öncesi ve okul dönemi gelişim, öğrenme, davranış ve sosyal ilişki sorunları olan bebekler/çocuklar ve aileleri ile çalışmaktadır.

Meslek hayatının ilk 10 yılı okul dönemi ile çalışan Sertgil, daha sonra erken dönem yaş gruplarına odaklanmıştır.

Bebeklik ve erken çocukluk döneminde uyku, beslenme, öğrenme, gelişimsel takip, değerlendirme ve bireysel eğitim gibi konularda ailelere yüz-yüze, (bireysel/ grup) ve online destekler vermektedir.

Gelişimsel gecikme riski olan çocukların erken dönemde tespit edilmesi ve erken destek eğitimleri konusunda uzmanlaşan Sertgil, aynı zamanda çocuk hekimlerine ve çocuklar ile çalışan farklı uzman gruplarına (yeni doğan uzman, nörolog, gelişim uzmanı, pediatrik fizyoterapist, dil ve konuşma bozuklukları uzmanı vb) gelişim psikolojisi, uyku ve beslenme alışkanlıklarının desteklenmesi, gelişimsel sorunlar ve gelişimsel gecikmelerin erken tespiti ile bebeklik dönemi gelişim tarama testi kullanımı, SİATT gelişim tarama testi eğitimi gibi eğitimler vermiş, çeşitli kongrelerde sunumlar yapmış ve akademik yayınlar çıkarmıştır.

Bebeklerin gelişiminin desteklenmesini amaçlayan “Wellbaby” uygulamasının yaratıcısıdır.

Nilcan Kuleli Sertgil, iki yıldır ailesi ile Londra’da yaşamaktadır. İkiz ergen annesidir.

www.gelisimdestek.com /insta:@wellbaby.bebegimingelisimi

********************************************

www.refresh-yourself.co.uk

Our refreshing journey as an OPEN SEMINAR event platform started in April 2017 in London. Organising events and gatherings for the purpose of sharing with each other, learning from each other and most importantly refreshing each other.

Keynote speakers are enriching our OPEN SEMINAR gatherings by introducing themselves as well as their specific, unique and interesting up-to-date topics.

INTRO; these events are generally 1,5 - 2 hours long which is a valuable opportunity to get an idea about a special topic you are interested in as a participant. You will get to know the keynote speaker as well as his/her profession. Whereby a WORKSHOP is an interactive training, involving expertise and experience sharing within an interactive learning environment which generally is a minimum of 2-4 hours or even longer practice.

In close collaboration with these unique, competent and experienced keynote speakers we are “ready steady go’ to deliver tailor made refreshing events addressing CORPORATE SKILL & WELLBEING needs for employees. Whether you are a small or a large employer, we will make sure that we create and deliver a program that’s just the right size and shape for you. Contact us to discover how we can support you and your team. info@refresh-yourself.co.uk. Refresh Yrslf is operated by www.greenexperience.co.uk .

********************************************

Refresh Yrslf bir www.greenexperience.co.uk açık eğitim etkinlik organizasyonu ve Mayıs 2017 yılında kurulmuş bir etkinlik platformudur. Refresh Yrslf etkinlikler ile hedefimiz aile, kadın, kariyer, sağlıklı yaşamı ve kişisel gelişim alanlarında bilgi ve deneyim sahibi olan uzmanları ile kendilerini ve farkındalıklarını güçlendirmek isteyenler ile interaktif bir ortamda buluşturmak. Etkinlikler Türkce ve Ingilizce olarak yürütülmektedir. Refresh Yrslf ile bireysel hizmet veriyoruz, Refresh Corporate ile kurum çalışanlarının yetkinlik ve motivasyonel ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermekteyiz. Kurumunuz ve kurum çalışanlarınız için sizlere özel tasarım bir etkinlik için bizimle irtibata geçiniz info@refresh-yourself.co.uk.

Refresh Yrslf - "Kendinize zaman ayırın, yatırım yapın ve yenilenin."

www.refresh-yourself.co.uk ; facebook ve instagram hesaplarımızdan bizleri takip edin.

Share with friends

Date and Time

Location

16 Park Crescent

Twickenham

London

TW2 6NT

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Eventbrite's fee is nonrefundable.

Save This Event

Event Saved