Refresh Yrslf Family - Duygu Ustun Under ile "Aile içi Etkili ve Sürdürüleb...

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

The Exchange

75 London Road Twickenham TW1 1BE

Situated opposite Twickenham train station.

London

TW1 1BE

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Event description

Description

www.refresh-yourself.co.uk

REFRESH YRSLF is a Anglo/ Turkish public interest group aimed at both the English and Turkish communities. Our refreshing calendar runs between September 2019 until July 2020, hosting 1 event in English and 1 event in Turkish per month at various locations within London.

We are keen to be an operational and informative link between valuable Anglo / Turkish keynote speakers and participants who are especially interested in personal development topics such as wellbeing, family, women, career and life style.

Refresh Yrslf runs INTRO as well as WORKSHOP sessions. At INTRO events we aim to give you an idea about the keynote speaker and his/her services/products. WORKSHOP events nevertheless are special designed information, knowledge and experience interactive sharing based training events.


Duygu's 'Refresh Yrslf Family' event is a Turkish INTRO event. It is about 'authentic parenting'.


Aile içi Etkili ve Sürdürülebilir İletişim

Ama Nasıl?

İster küçük, isterse ergen bir çocuğunuz olsun, anne baba olmak bazen gerçekten çok zor ve yorucu olabiliyor. Ne yazık ki çocuklar bize kullanma kılavuzu ile gelmiyor, ebeveynlik bize öğretilmiyor ve bazen içgüdülerimiz bizi cevapsız bırakabiliyor. Bir anda kendimizi bir kaos içinde, çaresiz bulabiliyoruz.

Özgün ebeveynlik, sosyal medyanın mükemmeliyetçiliğinden, popüler ebeveynlik kitaplarının kalıplarından ve sosyal çevrelerde otorite kabul edilen insanların, genellenmiş -meli/-malı listelerinden sıyrılarak, kendi ebeveynlik tarzınızı oluşturmanızdır.

Ailenizin dinamiklerini ve aile bireylerinin benzersiz kişiliklerini temel alarak kendi yaklaşımınızı keşfettiğinizde, aranızdaki iletişimin ne kadar hızlı iyileştiğine inanamayacaksınız...

Siz eşsizsiniz, çocuğunuz da eşsiz, ilişkiniz de eşsiz olsun.
Duygu Ustun Under kimdir?

Uluslararası projelerde ve Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında 15 yıl yönetici inşaat mühendisi olarak çalışmıştır. İş hayatında edindiği bilgi ve deneyimi, araştırmaları, gözlemleri ile ve de Adler, Erickson, Harvard Business School ve GTI gibi saygın kuruluşlardan aldığı eğitimlerle birleştirerek özgün kişisel marka yaklaşımını geliştirmiştir. İster bir anne, ister bir yönetici olsun, bireylerin, iş ve aile hayatlarına denge getirmek için, kendi kişisel markalarının gücünü, etkin kullanmaları ile ilgili çalışmalar yapmaktadır.

Bir meslek olarak koçluğun, kalite ve yeterlilik standartları ile etik kurallarını düzenleyen ve dünya çapında saygın, bağımsız bir kuruluş olan ICF’in üyesi profesyonel koç, GTI sertifikalı ‘Etkili Anne Baba Eğitimi’ eğitimcisi ve Neuro Linguistic Programlama uygulayıcısıdır. Aynı zamanda bir start-up’ın stratejik planlamacısı ve ortağı, kendi koçluk ve danışmalık firmasının kurucusu, bir perakende tekstil firmasının da ortağı olan bir girişimcidir. Hepsinden öte, mutlu bir çocuğun annesi ve mutlu bir kadın ve eştir.

Duygu Ustun ile ilgili detaylı bilgi için www.duyguustununder.comRefresh Yrslf - "Kendinize zaman ayırın, yatırım yapın ve yenilenin."

www.refresh-yourself.co.uk ; facebook ve instagram hesaplarımızdan bizleri takip edin.

Refresh Yrslf Mayıs 2017 yılında kurulmuş bir sosyal etkilesim platformudur. Refresh Yrslf etkinlikler ile hedefimiz aile, kadın, kariyer, sağlıklı yaşamı ve kişisel gelişim alanlarında bilgi ve deneyim sahibi olan uzmanları ile farkındalıklarını güçlendirmek isteyenler ile buluşturmak. Etkinlikler Türkce ve Ingilizce olarak yürütülmektedir.

Refresh Yrslf bir www.greenexperience.co.uk açık eğitim etkinlik organizasyonudur.


Date and Time

Location

The Exchange

75 London Road Twickenham TW1 1BE

Situated opposite Twickenham train station.

London

TW1 1BE

United Kingdom

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved