£20

REFRESH YRSLF - ESNEKLİK / RESILIENCE by AYŞEN TOPKAYA

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Docksland Academy London, DAL

Cityharbour

11 Selsdon Way Isle of Dogs

London

E149GL

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Friends Who Are Going
Event description

Description

www.refresh-yourself.co.uk

We are an international social platform and would like to invite friends for sharing, learning and networking. This is a social responsibility project at which our keynote speakers participate free of charge, the income is dontated to www.mind.org.uk as well as to Güneş Umuttur - an Turkish iniative supporting Anatolian pupils.22 November 2017 This program will be run in Turkish / Bu program Türkçe yürütülecektir.

Esnek düşünmek ve esnek davranmak hayatınız her alanında size bir katma değer yaratacaktır. Esnek olan kişiler her daim proaktif yaklaşımını benimser böylece, sorunun değil çözümün bir parçası olurlar. Unutmayın, kendinizi geliştirmek ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürmek adına, esnekliği benimsemeniz şart. İyi haber şu ki, esneklik öğrenebileceğiniz bir davranış biçimidir. Ayşen Topkaya, Ericksson koçluk yaklaşımının püf noktalarını paylaşarak "esneklik" kavramını irdeleyecek.

Ayşen Topkaya:" Koçluk, insanları gerçekten derin düşündürerek kendi farkındalıklarını ya da kendi potansiyellerini ortaya çıkarmayı sağlayan sistemler bütünüdür. Koçluk kavramını daha detaylı anlamak ve deneyimlemek isteyen herkesi bekliyorum."


REFRESH YRSLF ekibi, Londra'da yaşayan 6 Türk kadından oluşmaktadır.Amacımız United Kingdom'da yaşayan Türk ve/veya Türk olmayanları birbirleriyle buluşturmaktır. REFRESH YRSLF toplantılarıyla hedeflediğimiz, birbirimizden öğrenebilmek, birbirimiz ile sosyalleşmek ve birbirimizi tamamlayabilmektir. Bu oluşum herhangi bir ticari kaygı gütmediği gibi, tüm konuşmacılarımız ücretsiz katılıp, katılım bedelinin bir kısmı www.mind.org.uk ayrıca Türkiye'de Güneş Umuttur özel yardımlaşma inisyatifini bağışlanmaktadır.

Share with friends

Date and Time

Location

Docksland Academy London, DAL

Cityharbour

11 Selsdon Way Isle of Dogs

London

E149GL

United Kingdom

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved