£5.98 – £22.15

Refresh Yrslf - Beatles in London - 2 hour Walking Turkish Guided Tour

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Hard Rock Hotel - we will be meeting in the lobby of the hotel / across Marble Arch station Great Cumberland Marylebone

Hard Rock Hotel

London

W1H 7DL

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Eventbrite's fee is nonrefundable.

Event description
Cansu Akşit ile 2 saatlik 'Beatles in London' Türkçe yürüyüş turunu kaçırmayın !

About this Event

Cansu Akşit ile 'BEATLES in London'

19 Nisan 2020 günü, ayrılma tarihlerinden tam 50 yıl sonra Beatles efsanesini Londra'da bu özel Türkçe yürüyüş turu ile birlikte analım istedik.

Bu 2-2.5 saatlik yürüyüş turunda, John Lennon ve Paul McCartney’nin yaşadığı evi, Beatles’in ofisini, Beatles’in son konserini verdikleri binayı ve gitarlarını göreceğiz ve turu Abbey Road albümünün kapağındaki meşhur yaya geçidinde fotoğraflar çekip, Abbey Road stüdyo’da sonlandıracağız.

Bu turu yürüyerek ve her türlü havada gerçekleştireceğiz sadece Abbey Road’a gitmek icin ufak bir metro yolculuğu yapıyor olacağız , Oyster’larımızı unutmayalım.

The Beatles hem sanatsal hem de ticari başarılarıyla tarihte büyük bir üne kavuşmuştur. Modadan müziğe kadar geniş yelpazede bugünkü gelişime payları büyüktür. Grup, birçok satış rekoru kırmıştır ve 50'den fazla şarkısıyla liste başarısı göstermiştir.

John Lennon, Paul McCartney, Ringo Star ve George Harrison’dan meydana gelen grup 1960-70 yılların popüler müzik grubu ve dünyanın her noktasında turneye gitmeye başlamışlardır. Let it Be, Yesterday, I Want to Hold Your Hand ve daha nice dillerden düşmeyen şarkıları bestelemişlerdir. 10 Nisan 1970'te McCartney basın toplantısı ile grubun dağıldığını açıklamıştır.

Cansu, 2008 yılında Viyana üniversitesi sanat tarihi bölümünü bitirdikten sonra Istanbul’da etkinlik alanında çalışmaya başlamış ve 2014 yılında etkinlik yönetimi yüksek lisans programı için Londra’ya yerleşmiştir. Burada Genco Erkal, Mor ve Ötesi ve Yeni Türkü konserlerini organize etmiştir. Aynı zamanda Camden bölgesinin turist rehberliği kursuna gitmiş ve sertifikasını alarak Londra’da rehberlik yapmaya başlamıştır. 5 senedir, Birleşik Krallık’ta Türkçe, Ingilizce ve Almanca dillerinde bireysel ve kurumsal rehberlik hizmetleri vermektedir; cansu@consultchloe.com

This is a special 2 hour 'Beatles walking tour in London' run by Cansu Akşit in Turkish.

www.refresh-yourself.co.uk

Refresh Yourself is a community focused event platform.

Our refreshing journey as an event platform started in April 2017 in London. Organising events and gatherings for the purpose of sharing with each other, learning from each other and most importantly refreshing each other.

Keynote speakers are enriching our gatherings by introducing themselves as well as their specific, unique and interesting up-to-date topics.

In close collaboration with unique, competent and experienced keynote speakers we are “ready steady go’ to deliver tailor made refreshing events addressing CORPORATE SKILL & WELLBEING needs for employees. Whether you are a small or a large employer, we will make sure that we create and deliver a program that’s just the right size and shape for you. Contact us to discover how we can support you and your team. info@refresh-yourself.co.uk

Share with friends

Date and Time

Location

Hard Rock Hotel - we will be meeting in the lobby of the hotel / across Marble Arch station Great Cumberland Marylebone

Hard Rock Hotel

London

W1H 7DL

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Eventbrite's fee is nonrefundable.

Save This Event

Event Saved