£5.98 – £22.15

Refresh Yrslf - Beatles in London - 2 hour Walking Turkish Guided Tour

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Hard Rock Hotel

Great Cumberland

Marylebone / Marble Arch

London

W1H 7DL

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Eventbrite's fee is nonrefundable.

Event description
Cansu Akşit ile 2 saatlik 'Beatles in London' Türkçe yürüyüş turunu kaçırmayın !

About this Event

Cansu Akşit ile 'BEATLES in London'

"Bu 2-2.5 saatlik özel bir yürüyüş turu, John Lennon ve Paul McCartney’nin yaşadığı evi, Beatles’in ofisini, Beatles’in son konserini verdikleri binayı ve gitarlarını görüceğiz ve turu Abbey Road albümünün kapağındaki meşhur yaya gecidinde fotoğraflar çekip, Abbey Road stüdyo’da sonlandıracağız. Bu turu yürüyerek ve her türlü havada gerçekleştireceğiz sadece Abbey Road’a gitmek icin ufak bir metro yolculuğu yapıyor olacağız , Oyster’larımızı unutmayalım.

Beatles grubu 1960’li yılların başında Liverpool’da kurulmuştur. John Lennon, Paul McCartney, Ringo Star ve George Harrison’dan meydana gelen grup 1960-70 yılları arasında büyük bir şöhrete kavuşmuş ve dünyanın her noktasında turneye gitmeye başlamışlardır. Let it Be, Yesterday, I Want to Hold Your Hand ve daha nice dillerden düşmeyen şarkıları bestelemişlerdir. Grup, çeşitli nedenlerin bir araya gelmesiyle 1970 yılında ayrıldıklarını açıklamıştır. Londra’da yaşayanlar olarak Beatles’in burada iz bıraktığı yerlerde küçük bir gezinteye çıkalım ve grup hakkında bilmediğimiz birçok seyi de öğrenelim istedim."

Cansu, 2008 yılında Viyana üniversitesi sanat tarihi bölümünü bitirdikten sonra Istanbul’da etkinlik alanında çalışmaya başlamış ve 2014 yılında etkinlik yönetimi yüksek lisans programı için Londra’ya yerleşmiştir. Burada Genco Erkal, Mor ve Ötesi ve Yeni Türkü konserlerini organize etmiştir. Aynı zamanda Camden bölgesinin turist rehberliği kursuna gitmiş ve sertifikasını alarak Londra’da rehberlik yapmaya başlamıştır. 4 senedir, Birleşik Krallık’ta Türkçe, Ingilizce ve Almanca dillerinde bireysel ve kurumsal rehberlik hizmetleri vermektedir.

This is a special 2 hour 'Beatles walking tour in London' run by Cansu Akşit in Turkish.

****** ****** ****** ****** ****** ****** ******

www.refresh-yourself.co.uk

REFRESH YRSLF is a Anglo/ Turkish public interest group aimed at both the English and Turkish communities. Our refreshing calendar runs between September 2019 until July 2020, hosting English as well as Turkish personal development events.

We are keen to be an operational and informative link between valuable Anglo / Turkish keynote speakers and participants who are especially interested in wellbeing, family, women, career and life style.

Refresh Yrslf runs INTRO as well as WORKSHOP events. At INTRO events we aim to give you an idea about the keynote speaker and his/her services/products. Nevertheless, WORKSHOP events are special designed information, knowledge and experience sharing based interactive events.

Refresh Yrslf - "Kendinize zaman ayırın, yatırım yapın ve yenilenin."

www.refresh-yourself.co.uk ; facebook ve instagram hesaplarımızdan bizleri takip edin. Refresh Yrslf Mayıs 2017 yılında kurulmuş bir sosyal etkilesim platformudur. Refresh Yrslf etkinlikler ile hedefimiz aile, kadın, kariyer, sağlıklı yaşamı ve kişisel gelişim alanlarında bilgi ve deneyim sahibi olan uzmanları ile farkındalıklarını güçlendirmek isteyenler ile buluşturmak. Etkinlikler Türkce ve Ingilizce olarak yürütülmektedir.

Share with friends

Date and Time

Location

Hard Rock Hotel

Great Cumberland

Marylebone / Marble Arch

London

W1H 7DL

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Eventbrite's fee is nonrefundable.

Save This Event

Event Saved