£16.76

REFRESH YRSFL - WOMEN - “Kendi şarkını söyle” - INTRO TR

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Turkish Cypriot Community Association

628 - 630 Green Lanes

Tottenham

London

N8 0SD

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Eventbrite's fee is nonrefundable.

Event description
Esra Akkaya, Ayşegül Hardern ve İnci Türkay ile çok özel paylaşım etkinliği.

About this Event

Kadın olmak... aynı anda bir çok kimliği bir arada taşımak... anne, abla, iş kadını, eş, ev kadını, arkadaş... bi de bütün bunları şefkat ve estetikle birleştirmek.İşimiz zor ve çok keyifli çünkü bunların hepsi ve daha fazlasıyız biz.

Daha fazlasıyız çünkü hepimizin “kendi şarkısı” var. Hayat dengemiz yerindeyken tüm topları havada çevirebilen bizler, kimliklerden biri baskıyı fazla kaçırdığında kim olduğumuzu unutup gücümüzü kaybediyoruz.

Peki kendi enerjimizde kalmak, yaratıcı potansiyelimizi kullanmak yani “kendi şarkımızı” her daim söylemek mümkün mü?

Evet mümkün. Çünkü sen öyle yaratıldın, sadece hatırla. “Kendi şarkını söyle” etkinliğimizde toplumsal ve bireysel varoluşumuz üzerine konuşacağız.

****** ****** ****** ****** ****** ****** ****** ******* *******

Esra Akkaya, Mimarsinan üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan Esra akkaya, koçluk eğitimini Adler international learning school’da tamamlamıştır. Bir çok tiyatro oyunu TV dizisi ve filmlerde rol almıştır. Kurucusu olduğu, Sihirli Anahtar cast Ajansı , akkademi tiyatro oyuncu atölyesi ve Masal Mekan gibi kurumlarda menajerlik ve koçluk yapmıştır . Yakın zamanda Londra’ya yerleşmiş ve oyunculuk ve koçluk alanlarında çalışmalarını burada devam ettirmektedir.

Ayşegül Hardern, bir çok oyunda çevirmen, dramaturg, yönetmen yardımcısı olarak görev almıştır. 2018 yılında Edinburgh Fringe Festivali’nde Reha Özcan tarafında İngilizce oynanan “Ruki” oyununda yönetmen yardımcılığı, çevirmenlik yapmasının yanı sıra organizasyonunu üstlenmiştir. Londra’da eğitimlerine devam etmekte ve amatör İngiliz tiyatro grubu ile yönetmenlik çalışmaları yapmaktadır ve İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye bir çok çevirisi bulunmaktadır.

İnci Türkay, 20 yılı aşkın süredir devam eden sanat hayatında değerli tiyatro çalışmalarının yanı sıra televizyonda Sihirli Annem dizisinde ki Betüş karakteri ile başarılı çalışmalara imza atmıştır. Tiyatrocu kimliği ve TV kariyerinin yanısıra sinema filmlerinde ve reklamlarda oynayan Türkay, çocuklara ile drama çalışmalarının yan sıra yetişkinler ile özel tasarlanmış eğitim çalışmaları gerçekleştirmektedir.

****** ****** ****** ****** ****** ****** ****** ******* *******

www.refresh-yourself.co.uk

REFRESH YRSLF is a Anglo/ Turkish public interest group aimed at both the English and Turkish communities. Our refreshing calendar runs between September 2019 until July 2020, hosting English as well as Turkish personal development events.

We are keen to be an operational and informative link between valuable Anglo / Turkish keynote speakers and participants who are especially interested in wellbeing, family, women, career and life style.

Refresh Yrslf runs INTRO as well as WORKSHOP events. At INTRO events we aim to give you an idea about the keynote speaker and his/her services/products. Nevertheless, WORKSHOP events are special designed information, knowledge and experience sharing based interactive events.

Refresh Yrslf - "Kendinize zaman ayırın, yatırım yapın ve yenilenin."

www.refresh-yourself.co.uk ; facebook ve instagram hesaplarımızdan bizleri takip edin.

Refresh Yrslf Mayıs 2017 yılında kurulmuş bir sosyal etkilesim platformudur. Refresh Yrslf etkinlikler ile hedefimiz aile, kadın, kariyer, sağlıklı yaşamı ve kişisel gelişim alanlarında bilgi ve deneyim sahibi olan uzmanları ile farkındalıklarını güçlendirmek isteyenler ile buluşturmak. Etkinlikler Türkce ve Ingilizce olarak yürütülmektedir.

Share with friends

Date and Time

Location

Turkish Cypriot Community Association

628 - 630 Green Lanes

Tottenham

London

N8 0SD

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Eventbrite's fee is nonrefundable.

Save This Event

Event Saved