Rahvatantsuselts Pääsuke 40: Kiigele

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Alexela Concert Hall

9 Estonia puiestee

10148 Tallinn

Estonia

View Map

Event description
Rahvatantsuselts Pääsuke koos RIFFARRICA ja Sänni Noormetsaga annavad 23. novembril Alexela kontserdimajas kontsertetenduse "Kiigele"

About this Event

Oma 40. tegevusaasta tähistamiseks on rahvatantsuselts Pääsuke tänavu appi kutsunud musklitega folgi viljelejaks tituleeritud ansambli RIFFARRICA ning viiuldaja ja laulja Sänni Noormetsa, kellega valmib kontsertetendus "Kiigele", mis kantakse ette Alexela kontserdimajas 23. novembril kell 19.00.

Kiikumine on ammusest ajast eestlaste üks põlisemaid lõbustusi ning kiigeplats paik, mis ühendab: kiigel käidi üksi või mitmekesi, õlakuti kiikusid poisike ja memm. Kiikumise juurde oli tavaks üheskoos laulda ja tantsida.

Pääsukese 15 rühma kutsuvad Sind üheks õhtuks koos kiikuma ja oma mured ukse taha jätma. Kontsertlavastus on kahes osas: esimeses osas viime vaataja kaasaegse tantsu võtmes lavastatud rännakule kiigekultuuri radadel ja teises osas esitavad meie kõik kollektiivid oma repertuaari.

Piletid saadaval Piletilevis: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/tants/rahvatantsuselts-paasuke-40-kiigele-290506/

Share with friends

Date and Time

Location

Alexela Concert Hall

9 Estonia puiestee

10148 Tallinn

Estonia

View Map

Save This Event

Event Saved