Przestań odkładać, zacznij działać. Jak pokonać prokrastynację.
Sold Out
Przestań odkładać, zacznij działać. Jak pokonać prokrastynację.

Przestań odkładać, zacznij działać. Jak pokonać prokrastynację.

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Centrum Żoliborz

Plac Inwalidów 10

Warszawa

Poland

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Dwudniowy warsztat: 23-24 stycznia 2017, w godzinach 9-18 (dwa dni – 16 godzin warsztatu)
Miejsce: Centrum Żoliborz, Warszawa, Plac Inwalidów 10
Ilość miejsc ograniczona


Czy zauważyłeś, że zbyt często odkładasz ważne sprawy na później?

Czy zdarza Ci się, że nie jesteś w stanie rozpocząć i skutecznie doprowadzić do końca ważnych działań? Nie potrafisz oprzeć się pokusom, które odciągają Cię od pracy? Często zabierasz się za realizację zadań na ostatnią minutę? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco i chciałbyś to zmienić, weź udział w warsztacie, który pomoże Ci rozpocząć skuteczną walkę z prokrastynacją.


CEL WARSZTATU:

Uczestnicy poznają czym dokładnie jest prokrastynacja i co ma na nią wpływ. Uświadomią sobie jej istnienia we własnym działaniu. Zidentyfikują kiedy i jak często się pojawia prokrastynacja w ich życiu. Będą mogli ustalić przyczyny prokrastynacji u siebie. Poznają i przećwiczą techniki pomocne w eliminacji odkładnia ważnych spraw. Dzięki temu będą w stanie w praktyce podnieść efektywność i skuteczność podejmowanych działań.

METODY PRACY:

Warsztat prowadzony będzie z wykorzystaniem metod aktywnych, pracy w grupach, pracy indywidualnej oraz miniwykładów, dotyczących poruszanych zagadnień.

PROGRAM WARSZTATU:

W trakcie warsztatu uczestnicy poznają definicję prokrastynacji. Dowiedzą się co mogą zyskać, podejmując pracę nad jej eliminacją. Sprawdzą w jakim stopniu prokrastynacja przejawia się w ich codziennym życiu.


Uczestnicy otrzymają praktyczne narzędzia do analizy własnych działań pod kątem prokrastynacji. Dowiedzą się jakie znaczenie w odkładaniu działania ma skłonność do szybkiej nagrody, rozpraszacze, różne rodzaje lęku, poczucie bezpieczeństwa, rozrywka, stawiane sobie cele i sposób myślenia. Zastanowią się czy warto upierać się w kończeniu wszystkiego, co zaczęli.

Poznają związek multitaskingu z wydajnością. Przyswoją kilka technik pracy z projektami, przełamującymi poczucie obezwładnienia. Będą potrafili rozpoznać, co ma wpływ na motywację i siłę woli oraz jak je wykorzystać, aby efektywnie i skutecznie działać. Nauczą się rozpoznawać własne nawyki i to, co je inicjuje. Zobaczą jak te złe nawyki można zamieniać na dobre i tworzyć zupełnie nowe przydatne zwyczaje.

TERMIN:
23-24 stycznia, w godzinach 9-18 (łącznie dwa dni – 16 godzin warsztatu)

CENA WARSZTATU:

480 zł brutto
(390,24 zł + 23% VAT)

W ramach opłaty gwarantujemy dostęp do serwisu kawowego przez cały czas trwania warsztatu oraz zapewniamy posiłek w trakcie godzinnej przerwy lunchowej, każdego dnia.

Uczestnik otrzyma materiały do ćwiczeń, pomocne w trakcie warsztatów, dzięki którym będzie mógł praktykować zdobyte umiejętności również po ich zakończeniu. Drukowany skrypt z zagadnieniami teoretycznymi, każdy z uczestników otrzyma na koniec dnia zajęć.

MIEJSCE:

Centrum Żoliborz, Warszawa, Plac Inwalidów 10

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY:

Więcej informacji i formularz zapisów na stronie organizatora: memoideo.com/warsztat

________________________________________________

Warsztat superwizowany przez Ośrodek INTRA


Share with friends

Date and Time

Location

Centrum Żoliborz

Plac Inwalidów 10

Warszawa

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved