Skip Main Navigation
Page Content

Save This Event

Event Saved

PROTEL ONLINE TANITIM ETKİNLİĞİ

Protel

Friday, December 9, 2016 from 2:00 PM to 6:00 PM (Eastern European Standard Time Turkey Time)

PROTEL ONLINE TANITIM ETKİNLİĞİ

Ticket Information

Type End Quantity
LCV Dec 9, 2016 Free  

Share PROTEL ONLINE TANITIM ETKİNLİĞİ

Event Details

Online rezervasyonlarda kârınızı arttırmanın yollarını tartışmaya bekliyoruz

Tüm sektörlerde olduğu gibi turizm sektöründe de e-ticaretin etkisi giderek artıyor. Dünyanın her yerindeki turistleri ve tesisleri buluşturabilme gibi faydalarından dolayı birçok tesis internetteki varlığını yalnızca OTA'lar üzerinden sürdürmeyi yeterli görüyor. 
 
İnternetteki varlığını sağlama almak, günümüzde işletmeler için prestij meselesi hâline geldi ve otellerin doğrudan, komisyon ödemeden aldığı rezervasyonları arttırarak giderlerinde düşüş ve kârlılık oranlarında artış sağlaması açısından da avantajlı.
 
Protel Online olarak, otellere bu konuda danışmanlık ve altyapı desteği sağlama ilkesiyle yola çıktık. Bu doğrultuda sektöre iddialı bir giriş yapan SnapShot'la güçlerimizi birleştirerek yepyeni bir otel analitik aracını ücretsiz olarak kullanıma sunuyoruz.
 
İnternet dünyasında yapılması gerekenleri konuşmak, tesislerin potansiyelini sonuna kadar açığa çıkaracak yöntemleri irdelemek, sektördeki trendlerden ve çözümlerimizden bahsederek, SnatpShot'a ücretsiz kaydınızı yapıp yurt dışından gelen SnapShot yetkilileriyle birlikte sorularınızı yanıtlamak için sizi merkez binamızdaki etkinliğe bekliyoruz.

 

ETKİNLİK PROGRAMI

  • 14:00 – 14:30    Kayıt ve kahve ikramı
  • 14:30 – 15:40    1. Oturum
  • 15:40 – 16:00    Kahve Molası
  • 16:00 – 17:00    2. Oturum
  • 17:00 – 18:00    Kokteyl
Have questions about PROTEL ONLINE TANITIM ETKİNLİĞİ? Contact Protel

Save This Event

Event Saved

When & Where


Protel İstanbul Ofisi
Esentepe Mahallesi, Haberler Sokak, No:12-14
Şişli
İstanbul, 34394
Turkey

Friday, December 9, 2016 from 2:00 PM to 6:00 PM (Eastern European Standard Time Turkey Time)


  Add to my calendar

Organizer

Protel

 

1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle işinize kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz. 

 

  Contact the Organizer

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.