Skip Main Navigation
Page Content

Save This Event

Event Saved

Projektų valdymas pagal PRINCE2

AdProjectum

Thursday, November 9, 2017 at 9:00 AM - Friday, November 10, 2017 at 5:00 PM (EET)

Projektų valdymas pagal PRINCE2

Ticket Information

Type End Quantity
Projektų valdymas pagal PRINCE2 Nov 9, 2017 Free  

Who's Going

Loading your connections...

Share Projektų valdymas pagal PRINCE2

Event Details

KAINA

389 EUR (išankstinė kaina galioja iki rugsėjo 1 d.) 
489 EUR (įprastinė kaina)

Daugiau informacijos apie mokėjimą ir registraciją Jums suteiks elektroniniu paštu karolis@masterclasses.lt arba +370 610 75 733.

 

Dėstytojas:

Paulius Morkvėnas yra UAB „Ad projectum“ direktorius, Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) prezidentas, Young Crew Lietuva įkūrėjas ir valdybos narys, projektų valdymo praktikas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorius, dėstytojas, sertifikuotas projektų vadovas (PMP®, PRINCE2®). Veiklos sritis apima didelių ir kompleksinių IT ir verslo projektų valdymą, PMO valdymą ir vystymą, organizacijos projektų portfelio valdymo diegimą ir tobulinimą. Turi patirties telekomunikacijų, IT, bankininkystės, verslo konsultacijų sektoriuose.

 

Aprašymas:

PRINCE2 (Projects IN Controlled Environments) yra universalus ir lengvai adaptuojamas, bet kokiam verslui ir viešąjam sektoriui pritaikomas Britiškasis projektų valdymo standartas, kurį įsidiegė daugiau kaip 20.000 įmonių per visą pasaulį. Šie mokymai jus supažindins su PRINCE2 metodologija, principais, procesais. Šias žinias galėsite pritaikyti tiek praktikoje, tiek norėdami pasiruošti PRINCE2 Foundation egzaminui.

Šis standartas buvo sukurtas Didžiosios Britanijos vyriausybės siekiant efektyviai valdyti valstybės visas investicijas ir užtikrinti naudą. Šiandien šis projektų valdymo standartas yra de-facto populiariausias standartas ne tik UK, bet ir labai plačiai paplitęs visama pasaulyje dėl savo universalumo ir patogumo diegiant projektų valdymą praktikoje. PRINCE2 taip pat žinomas kaip standartas draugiškai sutariantis ir su Agile filosofija bei metodais, žinomas pasaulyje pavadinu PRINCE2 Agile.

 

Mokymų metu įgysite žinias apie:

7 PRINCE2 PRINCIPUS: Continued Business Justification, Learn from Experience, Defined Roles and Responsibilities, Manage by stages, Manage by Exception, Focus on Products, Tailor to Suit the Project Environment.

7 PRINCE2 TEMAS: Business case, Organization, Quality, Plans, Risks, Change, Progress.

7 PRINCE2 PROCESUS: Starting up a Project, Initiating a Project, Directing a Project, Controlling a Stage, Managing Product Delivery, Managing a Stage Boundary, Closing a Project.

 

Mokymų rezultatai:

  • Išmoksite PRINCE2 metodologiją;

  • Suprasite pagrindines rolės, kurios užtikrina PRINCE2 metodologijos vertę;

  • Sužinosite, ką bendro turi PRINCE2 ir AGILE, ir kaip juos sugretinti;

  • Mokėsite visus procesus kaip valdyti projektą nuo A-iki-Z;

  • Įgysite žinių kaip PRINCE2 adaptuoti ir įsidiegti savo organizacijoje.

 

Daugiau informacijos

2017 MEISTRIŠKUMO KURSAI

Have questions about Projektų valdymas pagal PRINCE2? Contact AdProjectum

Save This Event

Event Saved

When & Where


Vilnius

Vilnius
Lithuania

Thursday, November 9, 2017 at 9:00 AM - Friday, November 10, 2017 at 5:00 PM (EET)


  Add to my calendar

Organizer

AdProjectum

AdProjectum teikia kompleksinius projektų, procesų, pokyčių valdymo sprendimus ir vienija didžiausią Lietuvoje skirtingų kompetencijų projektų ir procesų valdymo ekspertų bei praktikų grupę, kurie tampriai bendradarbiauja su Projektukursai.lt portalu bei Lietuvos projektų vadybos asociacija (LPVA).

Įmonės specialistai kompetentingi ne tik Agile ir Klasikiniame projektų valdyme, tačiau ilgametė patirtis, naudojant skirtingas metodologijas ir jų derinimas tarpusavyje, leidžia dirbti su hibridinio projektų valdymo aspektais, integruojant Agile, PRINCE2, PMBOK (PMI) ir ICB (IPMA) metodologijas, įrankius bei kompetencijas.

  Contact the Organizer
Projektų valdymas pagal PRINCE2
Things to do in Vilnius Class Business

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.