Free

Prof.Dr. Uğur Batı İle Kaderimizin Hikayesi : Karar Bilimi

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

GarantiPartners Girişim Üssü

İstanbul 34394

Turkey

View Map

Event description

Description

Bir Konu Bir Konuk Ekibi olarak Ocak ayında Konuğumuz Okan Üniversitesi Öğretim Üyesi Sn. Prof.Dr.Uğur Batı ile etkinliğimizi saat 19.00-21.00 arasında Garanti Partners'ta gerçekleştireceğiz. Etkinliğimizin konusu " Kaderimizin Hikayesi: Karar Bilimi " olacaktır.Etkinliğimiz facebook ve youtube hesaplarımızdan canlı olarak yayınlanacaktır.
Sınırlı sayıda katılımcının katılabileceği bu etkinliğin detayları ve başvuru formu için:
Katılmak için https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLXQe8uFa7dEDDl5H3wLU7d55vz1xGslA7x0DX-pZdQAYwkQ/viewform adresinden kayıt olabilirler. (Etkinliğimizde isteyen katılımcılarımıza katılım belgesi verilmektedir. Katılım belgesi ücretlidir.)
Prof.Dr.Uğur Batı Kimdir?
Rek...lamcı, marka danışmanı, akademisyen ve yazar Uğur Batı, aralarında çok satanlar da olan 10 kitabın yazarı. Boğaziçi Üniversitesinde lisans eğitimini bitiren, Marmara Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesinde yaptığı 3 yüksek lisansın ardından Marmara Üniversitesi’nde doktorasını tamamladı LSU’da bulundu. Profesyonel kariyerinde pek çok ulusal ve uluslararası marka için reklamlar yazan ve stratejiler geliştiren ödüllü bir reklamcı olan Batı, Reklam Yaratıcıları Derneği Başkan Yardımcılığını uzun yıllar yürütmüştür. Telsim, Rumeli Telekom gibi firmalarda marka uzmanlığı, Gode İstanbul’da yaratıcı yönetmenlik, son olarak da İstanbul Menkul Kıymetler Borsasından Borsa İstanbul’a geçiş sürecini marka tarafında yöneterek, 4 yıl boyunca kurumda marka ve kurumsal iletişim müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Mevcut durumda ise Okan Üniversitesi, Kültür Üniversitesi ve Üsküdar Üniversitesinde dersler verip, marka danışmanlıkları yapmaktadır. Reklamın Dili, Marka Yönetimi, Enneagram İle Kişilik Analizi, Kendine İyi Bak, Dijital Oyunlar, Tüketici Davranışları, Ben Bilmem Beynim Bilir ve Sinaps adlı kitapları yazan Uğur Batı’nın Azraa-eel Menkıbeleri adlı romanı ve Aşkın Karanlık Yüzü adında bir de öykü kitabı var. Dünyanın ilk nöropolitik kitabı ile New York Times, The Times gibi uluslararası gazetelerde röportajlar gerçekleştirmiş olan Uğur Batı, Nöropazarlama alanında Türkiye’de laboratuvar çalışmaları yapan en önde gelen akademisyen konumunda. Harvard Business Review, Bloomberg Businessweek, Grafik Tasarım, Brand Map ve Milliyet.com.tr’de köşe yazarlığı yapan bir Batı, aynı zamanda bir TED konuşmacısı.
Kitapları
Reklamın Dili (Çok Satan İş Kitabı) Marka Yönetimi: Vazgeçme Çağında Yüksek Sadakat Markaları Yaratmak (Çok Satan İş Kitabı) Enneagram ile Kişilik Analizi (Popüler Kişilik Psikolojisi) Kendine İyi Bak (Popüler Kişilik Psikolojisi) Dijital Oyunlar: Kendi Dünyanda Yaşa, Bizimkinde Oyna (İletişim-Kültürel Çalışmalar) Tüketici Davranışları (İş Kitabı) Markethink ya da Farkethink: Deneyimsel Pazarlama ve Duyusal Markalama (Çok Satan İş Kitabı) Sinaps: Beynimizin ve Kararlarımızın Sıradışı Hikâyesi (Popüler Bilim) Azraa-eel Menkıbeleri: Osmanlı Mahzeninden Hayal Et Hikâyeleri (Fantastik Roman) Aşkın Karanlık Yüzü (Fantastik Hikaye)

►Kayıtlar etkinlik tarihinden 3(üç) gün önceye kadar alınmaktadır.
• Etkinliğimiz ücretsiz olup sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleşmektedir. • Etkinliğimizde isteyen katılımcılarımıza katılım belgesi verilmektedir. Katılım belgesi ücretlidir. • Katılımcılarımız belirlenen konu esas alınarak seçilmektedirler.
Etkinlik kaydınızın değerlendirilebilmesi için başvuru formunun doğru ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir.
• Etkinliğe kaydı kabul edilen kişiler, katılım onayı hakkında mail veya SMS yoluyla bilgilendirilecektir. *Katılım onayı hakkında mail veya SMS almadığınız taktirde etkinlik kaydınız kabul edilmemiş olacaktır. • Etkinlik “Proje Sunumu” bölümümüzde proje veya sunumunu konuk ve katılımcılarla paylaşmak isteyen katılımcılar kayit@birkonubirkonuk.com.tr mailine proje ve sunumlarını iletmek zorundadırlar.

Bir Konu Bir Konuk " Bilgin Sermayen, Merakın Tutkun Olsun " www.birkonubirkonuk.com www.about.me/BirKonuBirKonuk www.facebook.com/birkonukonuk www.twitter.com/birkonukonuk www.instagram.com/birkonubirkonuk www.youtube.com/c/BirKonuBirKonukBKBK

www.linkedin.com/company/bir-konu-bir-konuk www.slideshare.net/BirKonuBirKonuk

Tweet Walls: www.tagboard.com/BirKonuBirKonuk/206241 www.tweetbeam.com/show?id=yVqn5 www.tweetbeam.com/show?id=Y5ph2

APP: http://apps.appmakr.com/birkonubirkonuk

Resmi Facebook Grubu: Bir Konu Bir Konuk

Resmi LinkedIn Grubu: www.linkedin.com/grps/Bir-Konu-Bir-Konuk-8249532/about?

İletişim ve tüm sorularınız için: iletisim@birkonubirkonuk.com.tr

Share with friends

Date and Time

Location

GarantiPartners Girişim Üssü

İstanbul 34394

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved