€201.62 – €342.04

Praktikų savaitgalis moterims su Leonora Be You OSLE

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Kundalini Yoga Skolen - Senter for Bevegelse, Helse & Bevissthet

30 Professor Dahls gate

0260 Majorstuen

Norway

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Refunds up to 30 days before event

Event description

Description

Praktinis patyrimų savaitgalis su Leonora Be You Osle

PASITIKĖJIMAS SAVIMI* TURTINGI SANTYKIAI* PERTEKLINĖ SEKSUALINĖ ENERGIJA*

Antrą kartą Osle - požiūrį iš pagrindų keičiančios, 2 dienų laimingo gyvenimo kūrimo pamokos su Leonora Be You.

Susitikimo laikas: balandžio 27d. šeštadienis 12-19val., balandžio 28d. sekmadienis 11-18val.


Laimingos, sėkmingos ir mylimos moters paslaptis susideda iš trijų pagrindinių "variklių":

1. PASITIKĖJIMAS SAVIMI

2. HARMONINGI SANTYKIAI

3. IŠLAISVINTA SEKSUALINĖ ENERGIJA


Jei jauti, jog esi verta turėti viską ko nori, būti savimi, mylėti, pasitikėti savimi ir gyventi savo kūne kaip šventykloje - vadinasi esi pasiruošusi susitikimui su savo geriausia savęs versija.

Praktikų savaitgalyje nedalinsime greitų "nušvitimo" formulių ar teorinių sistemų, per šį savaitgalį pačios pajausime savo kūną, emocijas, minčių transformaciją bei išmoksime kaip "užkurti" tris pagrindinius sėkmingos ir laimingos moters gyvenimo "variklius".

Po šio savaitgalio džiaugsiesi:
  • Minčių ir sąmonės lengvumu;
  • Kokybiškesniu ir ramesniu miegu;
  • Pakantumu ir meile sau;
  • Aiškiu savo norų planu;
  • Lengvai tekančia seksualine energija;
  • Aiškiau "girdima" intuicija.

O visa tai padės Tau jaustis moteriškesne, seksualesne, laimingesne ir sėkmingesne moterimi visose gyvenimo srityse!

Savaitgalio programoje:


I- oje dalyje Leonora Be You naudos autentišką senovės išminties ir didingų moterų pasitikėjimo savimi praktiką, kuri pakeis visam gyvenimui Tavo santykį su savimi. Išsineši įgalinančią Tavo norus praktiką, kuria galėsi auginti savo pasitikėjimą.


II - oje dalyje, kartu su Leonora Be You, bendraminčių rate nersi į patikimą, saugią ir gydančią santykių erdvę, kurioje "veidrodžio" principo pagalba bus žvelgiama į esamus santykių blokus, kad patirtos nuoskaudos, galėtų tapti gydomąja išminties energija, puoselėti harmoningus santykius ir tarpusavio meilę.


III - oje dienos dalyje, integravus pasitikėjimą savimi į energetinę sistemą, išlaisvinę nuoskaudas ir atsidarę meilei, nersime į šventą seksualinės energijos pasaulį, kuriame seni pasąmoniniai įsitikinimai bus transformuojami į malonumo išmintį.


Šio ypatingo savaitgalio dalyvių skaičius ribotas, todėl jei jauti, jog esi pasiruošusi integruoti naujos kokybės energiją skubėk registruotis.


Kiekviena Moteris, auginanti savo išmintį, turi galimybę tapti Deive.
Leonora Be You


P.S. Visų dalyvių laukia DOVANOS, kurių vertė daugiau nei 150 Eur ;)

Asmeninio tobulėjimo ir sąmoningo moteriškumo ilgametė praktikė, psichologė, knygos "Sielos aritmetika" autorė Leonora PASIDALINS patirtimi apie savo kelionę harmonijos link, ĮKVĖPS keistis, IŠTRAUKS iš nuolatinių abejonių liūno ir PADĖS surasti atsakymus į esminius būties klausimus. Ankstesniuose susitikimuose dalyvavusios moterys teigė, jog vidinė ramybė, drąsa, ryžtas ir lengvų minčių srautas užplūdo akimirksniu. „Aš galiu“, „Norisi sugrįžti“, „Nuostabus vidinis atradimas“, „Tikras „kosmosas“, - yra tik keletas iš daugelio, Leonora Be You mokymų įkvėptų atsiliepimų.

NEIK į šį susitikimą vedina vien įdomesnių praktikų paieškų (jei praktikos dažniausiai nugula į tavo asmeninio tobulėjimo „kolekciją“) ar jei ieškai tiesiog greito „nušvitimo“ formulės. PRISIJUNK, jei esi tvirtai apsisprendusi pradėti kurti savo svajonių gyvenimą ir manai, jog tinkamiausias metas tai padaryti yra dabar! Kiekvienam susitikimui Leonora ruošiasi, pasitelkdama jūsų asmeniškai užpildytas anketas ir specialias praktikas kuria atsižvelgdama į kiekvienos sielos unikalumą.

KĄ TURĖTI SU SAVIMI: detaliau informuosime užsiregistravusias.

Vietų skaičius LABAI RIBOTAS!

Praktiniame savaitgalio susitikime dalyvavusių moterų atsiliepimai:

„Tai pats geriausias savaitgalis, kokį atsimenu, pati geriausia investicija į SAVE, savęs tobulinimą, atradimą. Išsinešu lengvumą, laisvę, moteriškumą. Išsinešu daug daugiau nei galėjau pagalvoti, tikrai nesustosiu, Leonora įkvėpei savo grožiu ir moteriškumu.“ Eglė, 26 m.

„Išsinešu daug pozityvios energijos, motyvacijos dirbti su savimi. Prisižadėjimą amžinai draugystei su savo vidine mergaite. Išsinešu dar labiau sustiprintą suvokimą, kad aš esu kūrėja, kad viskas prasideda manyje, suvokimą, kad viską galima pasiekti jeigu kelsiu savo sąmoningumą. Viskas prasideda nuo sąmoningumo. Labai jums dėkinga!“ Jurgita, 41 m.

„Išsinešu žinojimą, jog tikrai einu teisingu keliu. Išsinešu džiausmą, tikėjimą, supratimą ir atvirumą sau bei kitiems. Ačiū už šilumą ir rūpestį. Be galo patiko seksualumo praktikos ir moters istorija, kuri pakeitė mano požiūrį.“ Milda, 31 m.

„Mokymai suteikė didesnį pasitikėjimą savimi, lengvumą. Daug teigiamos energijos, atsakymus į mano klausimus, kuriuos kėlė mano protas, nors siela juos bandė pasakyti, suvokimą jog aš galiu viską ir tik mano tikėjimas tai gali įvykdyti. Išsinešu tikėjimo ir minčių galią. Dėkingumą sau jog čia atvykau ir visoms moterims, kurios atvyko, nes kiekviena iš jų turėjo žinutę man. Labai myliu visas ir save:)“ Vydmantė, 37 m.

"Noriu padėkoti už turiningą dieną, nuostabias praktikas. Dėkui už pasidalintą išmintį, žinias. Padėjote man savyje atrasti ramybę, atsakyti sau į iškilusius klausimus." Judita


"Ačiū Jums, palietėt pačias giliausias sielos kerteles, kuriose slėpėsi daug atsakymų. Ačiū už žinias, už jausmus ir emocijas, ačiū už atsakymus, už kryptį kurią pajaučiau." LauraIškilus klausimams susisiekite info@leonorabeyou.com
Maitinimu ir apgyvendinimu dalyvės rūpinasi savarankiškai. Detalesnę informaciją pasiruošimui atsiųsime užsiregistravusioms.
Share with friends

Date and Time

Location

Kundalini Yoga Skolen - Senter for Bevegelse, Helse & Bevissthet

30 Professor Dahls gate

0260 Majorstuen

Norway

View Map

Refund Policy

Refunds up to 30 days before event

Save This Event

Event Saved