PMI-ACP sertifikavimosi pasiruošimo programa
Free
PMI-ACP sertifikavimosi pasiruošimo programa

PMI-ACP sertifikavimosi pasiruošimo programa

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vilnius

Vilnius

Lithuania

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

ŠIE KURSAI YRA MOKAMI!

Dėl apmokėjimo informacijos prašome kreiptis į Agilecoach.lt (mokymai@agilecoach.lt arba +370 610 75 733)

Aprašymas:

Šie trijų dienų mokymai pagilins dalyvių žinias apie universalias Agile įrankius ir technikas bei supažindins su populiariausiomis Agile metodikomis, tokiomis kaip Scrum, XP, DSDM, TDD, FDD ir kt. Išklausius kursą dalyviai gaus diplomą, liudijantį apie pasiruošimą laikyti egzaminą PMI-ACP sertifikacijai gauti. Daugiau informacijos apie PMI-ACP sertifikaciją bei reikalavimus kandidatams rasite PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP) Handbook.

Kokia mokymų nauda?

Tarptautiniai tyrimai ir tyrimai atlikti Lietuvoje rodo, kad sertifikacijas įgiję projektų vadovai vidutiniškai uždirba daugiau už sertifikatų neturinčius specialistus. Taip pat ACP sertifikacija įrodo patirtį ir kompetenciją vykdant bei vadovaujant Agile projektams. Dalyviai po kursų sužinos kaip derinti Agile ir tradicinių projektų valdymo metodus. Galiausiai, po kursų dalyviai ne tik bus pasiruošę laikyti ACP egzaminą (pasiruošimą liudys oficialus diplomas), bet ir gebės pritaikyti Agile įrankius, technikas bei metodus savo kasdienėje projektų valdymo praktikoje.


Kam skirti mokymai?

Mokymai skirti tiek patyrusiems Agile praktikams, norintiems užtvirtinti turimas Agile žinias bei pasiruošti PMI-ACP egzaminui, tiek norintiems arba tik pradedantiems dirbti Agile metodikomis. PMI-ACP sertifkacija padės įrodyti gebėjimą dirbti naudojantis Agile metodais ir įrankiais bei padės padidinti savo uždarbio potencialą.

Daugiau informacijos: http://agilecoach.lt/mokymai/mokymu-klases/pmi-acp-sertifikavimosi-pasiruosimo-programa/

Išankstinė kaina (iki rugsėjo 1 d.): 689 Eur (PVM netaikomas)

Įprastinė kaina: 789 Eur (PVM netaikomas)

Share with friends

Date and Time

Location

Vilnius

Vilnius

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved