Otomasyon ve Robotik Teknolojileri // Masterclass (ücretli eğitim)

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Han / Levent

Nispetiye Caddesi No:24 Beşiktaş

İstanbul, 34340

Turkey

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Eventbrite's fee is nonrefundable.

Event description
Başta üretim ve tedarik zinciri olmak üzere pek çok alanda kullanılan yeni nesil teknolojiler hakkında kapsamlı bilgi sahibi olacaksınız.

About this Event

Başta üretim ve tedarik zinciri olmak üzere pek çok alanda kullanılan yeni nesil teknolojiler hakkında kapsamlı bilgi sahibi olacak, bu teknolojilerin birbirleri ile ilişkisini anlayıp hangilerinin sahada uygulanabilir olup olmadığını farklı uygulama alanlarını öğrenerek, sektörler arası deneyim ve bilgi transferi sağlayabilecek vakaları ve büyük şirketlerin uygulamalarını konuşacaksınız. Ayrıca bu teknolojileri kullanarak oluşturulmuş yeni nesil ürün ve servisleri inceleyerek kendi şirketiniz ya da fikirleriniz için uygulama alanlarını keşfedeceksiniz.

Yerinizi Ayırtın!

Eğitim bedeli: 250 TL + KDV

3+ kişilik gruplara yukarıdaki eğitim bedelleri üzerinden %8 indirim

Dijital Lider Masterclass 10 modülden oluşmaktadır. Her modülünde diğer modülleri destekleyecek şekilde belirli bir konuya odaklanılmıştır. Modül içerikleri birbirini destekler şekilde kurgulansa da bağımsız şekilde alınabilecektir. Katılımcılarımız dilerlerse 10 modülü bir arada alarak yeni nesil teknolojileri ve iş modellerini tüm yönleriyle öğrenebilir, fiyat avantajı sağlayabilir, dilerlerse sadece bazı modülleri -tüm paketi almadan- alabilirler.

Nasıl katılabilirsiniz?

Yerinizi Havale / EFT yaparak rezerve edebilir, dekontunuzu trainings@alwiser.com adresine KOD: alwiserDLM2019 Modul3 mail başlığıyla göndererek kayıt olabilirsiniz. Fatura için bilgilerinizi trainings@alwiser.com göndermeniz yeterli olacaktır.

Alwiser Digital Transformation

TR 9500 0320 0000 0000 6486 4827

Transfer Açıklaması olarak Adınızı Soyadınızı ve Program kodu olan alwiserDLM2019 Modul3 yazınız. Fatura için bilgilerinizi trainings@alwiser.com göndermeniz yeterli olacaktır.

BURHAN TURGUT ULUTÜRK

https://www.linkedin.com/in/burhan-turgut-ulut%C3%BCrk-5783a31a/

Almanya’da Lojistik Mühendisliği Yüksek Lisans eğitiminin ardından Türkiye’de Çözüm Geliştirme Mühendisi olarak 2 yıl Küehne Nagel’de, ardından Çözüm Geliştirme Müdürü olarak 4 yıl DHL’de görev almıştır. Ulutürk, Lojistik alanında dünyanın en büyük iki firmasında edindiği tecrübelerin ardından 2016 yılında Almanya merkezli, lojistik ve üretim alanlarında otomasyon sistemleri ve simülasyon üzerine 30 senelik bir geçmişi olan SDZ GmbH danışmanlık firmasında Türkiye operasyonlarından sorumlu partner olarak çalışmaktadır.

DHL Global Otomasyon Takımı'nda görev alarak, dünyadaki DHL operasyonlarından seçilen 10 kişilik uzman ekiple firmanın gelecekte kullanılacak otomasyon ve robotik stratejisini belirleme görevini de üstlenmiştir. Ekipteki ana görevi robotik sistemlerin lojistik depo operasyonlarına uygulanmasında en uygun teknolojilerin araştırılması ve saha testlerinin yapılması olmuştur.

2019 yılından beri Ottobo Robotics şirketinin kurucusu olarak, işbirlikçi mobil robot geliştirilmesi üzerine çalışmalar yürütmekte ve alwiser Dijital Strateji Danışmanı olarak çalışmaktadır.

Bize ulaşın:

e-Posta: trainings@alwiser.com

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/alwiser/

Instagram: https://www.instagram.com/alwisergroup/

Web site: http://alwiser.com/

Eventbrite: http://alwiser.eventbrite.com

Shake The Business: http://shakethebusiness.com

* alwiser eğitim tarihlerini ve eğitmenleri değiştirme hakkını saklı tutar. Güncellenen eğitim tarihinin katılımcının programına uymadığı durumlarda ilgili modülün ücreti katılımcıya iade edilir.

Share with friends

Date and Time

Location

Han / Levent

Nispetiye Caddesi No:24 Beşiktaş

İstanbul, 34340

Turkey

View Map

Refund Policy

Contact the organizer to request a refund.

Eventbrite's fee is nonrefundable.

Save This Event

Event Saved