Orange Fab. Spotkanie z Liderem - Piotrem Muszyńskim
Free
Orange Fab. Spotkanie z Liderem - Piotrem Muszyńskim

Orange Fab. Spotkanie z Liderem - Piotrem Muszyńskim

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Miasteczko Orange

160 Aleje Jerozolimskie

02-336 Warszawa

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Trwa w podróż z mentorami Orang Fab. Już w piątek, 9 grudnia br. zapraszamy na spotkanie z wiceprezesem Orange Polska, Piotrem Muszyńskim.

Trzecie spotkanie z cyklu „Orange Fab Mentor” będzie poświęcone przywództwu. Piotr Muszyński, wiceprezes Orange opowie, co wspólnego mają startup i korporacja, jak przenikają się te dwa światy i jak mogą współpracować. Będzie także czas na dyskusję i networking.

Orange Fab to międzynarodowy program akceleracyjny dla startupów prowadzony przez Orange. W tym roku rozpoczęliśmy nabór do 4. edycji programu. Wśród finalistów poprzednich edycji są m.in. kekemeke, Wise Stories i OORT.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak pracujemy w programie, poznać naszych mentorów, a przy okazji zdobyć trochę eksperckiej wiedzy, spotkajmy się w Miasteczku Orange.

Agenda spotkania:

13:00 – 13:10 Przywitanie gości
13:10 – 13:40 Prelekcja Piotra Muszyńskiego
13:40 – 14:00 Dyskusja z udziałem gości i prowadzącego
14:00 – 14:30 Networking z udziałem Piotra Muszyńskiego
14:30 – 14:45 Spotkanie Piotra Muszyńskiego 1:1
14:45 – 15:00 Spotkanie Piotra Muszyńskiego 1:1
15:00 - 15:05 Zakończenie spotkania

Piotr Muszyński od 2009 r. jest wiceprezesem Zarządu Orange Polska (wcześniej Telekomunikacja Polska). Pełni także funkcję Prezesa Rady Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych, Wiceprezesa Rady Nadzorczej Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, jest członkiem Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji PAN i członkiem Rady PIIT.

W Orange Polska (dawniej Telekomunikacja Polska) jest od 2001 roku. Początkowo jako dyrektor Pionu Obsługi Klienta, w latach 2005 - 2006 dyrektor Dywizji Obsługa i Sprzedaż, 2006 - 2008 dyrektor Wykonawczy Grupy TP ds. Obsługi i Sprzedaży. We wrześniu 2008 roku powołany na członka Zarządu TP ds. Operacyjnych.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Zaawansowany Program Zarządzania organizowany przez IESE Business School/Uniwersytet Nawarry.

Za swoje osiągnięcia zawodowe został wyróżniony m.in.: jako manager roku dwukrotnie w latach 2010 i 2011 nagrodą Złotej Anteny Świata Telekomunikacji oraz Złotym Cyborgiem podczas Krajowego Sympozjum Telekomunikacji i Teleinformatyki 2011 - za wybitny wkład w budowę społeczeństwa informacyjnego.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli działasz w innej branży, odwiedź naszą stronę i sprawdź, kogo szukamy do programu. Jeśli czujesz, że to właśnie z nami chcesz rozwijać swój biznes i masz pomysł na naszą współpracę, zostaw swoje zgłoszenie na http://orangefab.pl/ Czekamy do 20 grudnia 2016 r.

Share with friends

Date and Time

Location

Miasteczko Orange

160 Aleje Jerozolimskie

02-336 Warszawa

View Map

Save This Event

Event Saved