Orange Fab. Przystanek eHealth
Free
Orange Fab. Przystanek eHealth

Orange Fab. Przystanek eHealth

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Campus Warsaw

27/31 Ząbkowska

03-736 Warszawa

Poland

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

To już stacja końcowa w podróży z mentorami Orang Fab. Już w środę 14 grudnia br. spotkamy się na ostatnim warsztacie, poświęconym eHealth

Orange Fab to międzynarodowy program akceleracyjny dla startupów prowadzony przez Orange. W tym roku rozpoczęliśmy nabór do 4. edycji programu. Wśród finalistów poprzednich edycji są m.in. kekemeke, Wise Stories i OORT.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak pracujemy w programie, poznać naszych mentorów, a przy okazji zdobyć trochę eksperckiej wiedzy, spotkajmy się w Campus Warsaw. Wpadnij, poznamy się :-)

Spotkanie poprowadzi Piotr Lubiejewski.

Piotr jest dyrektorem programu e-Zdrowie w Orange Polska. Pracuje w sektorze telekomunikacyjnym od 2000 r., a w Orange Polska od lipca 2015 r. Odpowiada za rozwój oferty dla sektora służby zdrowia i opieki długoterminowej. Wcześniej był związany z Curtis Electronics, LG Electronics, Polską Telefonią cyfrową oraz T-Mobile, gdzie odpowiadał za wdrożenie takich usług jak MMS, Granie na czekanie, blueconnect, usługi roamingowe, myWallet, T-Mobile usług bankowe. Od 4 lat buduje usługi ICT dla służby zdrowia oraz Gospodarki Senioralnej.

Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, wydziału Elektroniki, gdzie uzyskał dyplom w 1995 z obszaru Radiokomunikacji i Telewizji. W 2007 ukończył studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Warszawskim.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli działasz w innej branży, odwiedź naszą stronę i sprawdź, kogo szukamy do programu. Jeśli czujesz, że to właśnie z nami chcesz rozwijać swój biznes i masz pomysł na naszą współpracę, zostaw swoje zgłoszenie na http://orangefab.pl/ Czekamy do 20 grudnia 2016 r.

Share with friends

Date and Time

Location

Campus Warsaw

27/31 Ząbkowska

03-736 Warszawa

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved