Operacja IBISZ
Unavailable
Operacja IBISZ

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Włodawski Dom Kultury

Al. Piłsudskiego

22-200 Włodawa

Poland

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterów oraz dziennikarzy telewizyjnych. Laureat aż trzech Wiktorów Publiczności i dwóch Telekamer. Ze szklanym ekranem związany od ponad 20 lat. Rozkochał w sobie publiczność już na początku kariery, prowadząc wyjątkowe show “Czar Par”. Z czasem stał się niekwestionowaną gwiazdą telewizji, prowadząc największe i najpopularniejsze programy rozrywkowe. Od marca 2014 prowadzi najbardziej utytułowany I najbardziej prestiżowy program rozrywkowy świata – polską edycję Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami! Słynie z legendarnego profesjonalizmu i pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich dokoła. Wielki fan sportu i propagator zdrowego stylu życia.

Krzysztof Ibisz wraz z wspaniałymi aktorami zagra dla Was we Włodawskim Domu Kultury 13 grudnia 2016 r. Kolejną propozycją na grudniowy wieczór będzie wyjątkowy spektakl kabaretowy. „OPERACJA IBISZ” jest zabawną próbą ukazania postaci Krzysztofa Ibisza, który chce wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – jego narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzy na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nim niesłusznie mówi. Pomagają mu w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju), Piotr Pręgowski (Ranczo) i Tadeusz Ross (Zulu Gula), którzy żartują sobie z Idola, na wszelki możliwy sposób podlizując mu się a jednocześnie robiąc z Niego idiotycznego celebrytę. Spektakl jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także inne, ważne dla naszego życia, środowiska.

Cena biletu: przedsprzedaż – 55zł, w dniu spektaklu – 65zł.

Szczegóły dotyczące kupna i rezerwacji biletów uzyskacie Państwo w sekretariacie Włodawskiego Domu Kultury (pn.-pt. 8:00-15:00) oraz pod numerem tel. 82 57 21 751.


Share with friends

Date and Time

Location

Włodawski Dom Kultury

Al. Piłsudskiego

22-200 Włodawa

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved