Sales Ended

Online İtibar Yönetimi ve Dijital İletişimin Geleceği

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Adalya Elite Lara Hotel

Kemerağzı Mahallesi, Tesisler Caddesi

No:416 D:1

Aksu / Kundu/Aksu, Antalya 07112

Turkey

View Map

Event description

Description

''Türkiye'nin En İyi Otel Dijital Pazarlama Firması'' ödülüne layık görülmüş
Webius Digital ''Oteller İçin Online İtibar Yönetimi ve Dijital İletişimin Geleceği'' etkinliğini 20 Mart 2018 tarihinde saat 14:00'da Adalya Elite Lara Hotel'de düzenliyor.

Otel yatırımcıları, genel müdür ve ceo'lar, satış ve pazarlama departmanı, gelir yöneticileri, misafir ilişkileri ve crm yöneticilerinin katılacağı etkinliğe sayfamızadan ücretsiz kayıt yapılabilecek

Global ve yerel markaların konuşmacı olarak davet edildiği etkinliğin açılış konuşmasını ve sunumunu Webius Digital yapacak. ''Online İtibar Yönetiminin Kapsamı ve Geleceğin Dijital İletişimi '' konulu sunumda otelcilerin dijital pazarlamadaki yol haritası da çizilmiş olacak.

Diğer bir sunumda; 30.000'den fazla otelde kullanılan dünyanın en iyi online itibar yönetimi portalı ReviewPro ''Misafir Geribildirim Analizi Kullanarak Otel Gelirlerini Arttırmak'' konulu sunum yapacak. Sunumda misafir yorumlarının satınalma sürecini nasıl etkilediği, bu yorumların nasıl analiz edildiği ve raporlandığı, gelirlerin nasıl arttığı örnek olaylar ile anlatılacak. Sunumun ikinci bölümünde ise ''Dijital İletişimin Gücünü Kullanarak Misafirlerinizin Beklentilerini Aşın'' başlığı ile bir sunum yapılacak ve en kolay, en verimli iletişim kanallarının merkezi yönetiminden bahsedilecek.

Otelcilik ve konaklama teknolojileri konusunda bir çözüm merkezi olan Hotech, "Misafir yorumları ve datalarından nasıl gelir elde edilir" sunumunu gerçekleştirecek. Firma, son dönemde geliştirdiği yazılım modülleriyle etkin veri kullanımını sağlayarak hem maliyetler hem de gelirler tarafında otelcilere ciddi kazanımlar sağlıyor.

Avrupa'nın lider değerlendirme sitesi Holidaycheck'in de sunum yapacağı etkinlikte konuklar merak ettikleri konularda interaktif bir şekilde soru sorabilecek ve bilgi edinebilecekler.

Son olarak SnapShot, "Konaklama Sektöründe Veri Sorunlarının Çözümü" sunumuyla katılımcılara seslenecek. Almanya merkezli firma, kullanıcılarına ücretsiz sunduğu analiz ve raporlama ürünüyle kısa sürede dikkatleri üzerine çekti."Katılımcı Profili

Yatırımcılar
CEO ve Genel Müdürler
Satış ve Pazarlama
CRM
Misafir İlişkileri
Gelir Yöneticileri • Murat GENCER

  Murat GENCER

  Webius Digital

  CEO

 • Nermin Kutlucan

  Nermin Kutlucan

  HolidayCheck

  Sales Manager

 • Rudeina Nicola

  Rudeina Nicola

  ReviewPro

  Sales Director

 • Antonios Salapatas

  Antonios Salapatas

  SnapShot

  Strategic Partnership Manager

 • Hamdullah TURGUT

  Hamdullah TURGUT

  Hotech

  Founder and CTO

 • Bahadır Çakar

  Bahadır Çakar

  B1Date and Time

Location

Adalya Elite Lara Hotel

Kemerağzı Mahallesi, Tesisler Caddesi

No:416 D:1

Aksu / Kundu/Aksu, Antalya 07112

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved