Free

Online: Info přednáška k programu Scholarship 2022 vol.III

Actions and Detail Panel

Free

Event Information

Share this event

Date and time

Location

Location

Online event

Event description
Zveme vás na info setkání o stipendijním programu Scholarship 2022, do něhož přijímáme do 18. ledna. Přijďte nebo se připojte online.

About this event

Chcete se dozvědět o podmínkách získání finanční podpory pro studia v zahraničí prostřednictvím programu Scholarship? Máte dotazy k online přihlášce a způsobu jejího vyplňování? Zajímají vás počty a profily úspěšných žadatelů z minulých let? Chcete se informovat o přihláškách na zahraniční univerzity? Máte jiné otázky?

Přednáška proběhne online prostřednictvím videohovoru Google Meet. Je třeba mít Gmail nebo jiný účet na Googlu a použít tento e-mail při registraci, která je pro účast nutná.

Jak bude přednáška probíhat?

  • V den konání zašleme účastníkům zaregistrovaným na online přenos odkaz na videohovor.
  • Nejpozději do 16:25 se připojte k videohovoru.
  • Otázky můžete pokládat písemně přes chat.
  • V případě dotazů se obrať na Paulínu Horenskou Turisovou na turisova@bakalafoundation.org

Scholarship 2022

Stipendijní program Scholarship je určen talentovaným a cílevědomým studentům z ČR, kteří studují či chtějí studovat ucelený bakalářský nebo magisterský program na předních zahraničních univerzitách. Nadace studentům poskytuje finanční pomoc, poradenství i další podporu.

Přihlášky do 13. ročníku programu Scholarship je možné podávat od 16. listopadu 2021 do 18. ledna 2022.

Další přednášky

Student Hubu připravujeme také další přednášky o studiu v zahraničí. Sledujte náš webFacebook či Instagram, aby vám další přednášky neunikly!

Akci pořádá nadace Bakala Foundation. Poskytnutím vaší e-mailové adresy dáváte organizátorovi akce svolení nakládat s poskytnutými daty za účelem občasného zasílání novinek a pozvánek na akce. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. 

Na této akci budou pořizovány fotografie. Svou účastí potvrzujete, že souhlasíte s fotografováním Vaší osoby a možným použitím fotografií k propagačním účelům nadace Bakala Foundation. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. 

Share with friends

Date and time

Location

Online event

{ _('Organizer Image')}

Organizer Bakala Foundation Student Hub

Organizer of Online: Info přednáška k programu Scholarship 2022 vol.III

Save This Event

Event Saved