Sales Ended

Online Business Networking Meeting

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Kadıköy

Rıhtım caddesi

Istanbul

Turkey

View Map

Event description

Description

Günümüzde iş yapış şekillerimiz değişti. Her üründe ya da hizmette hepimiz bir takım referanslar ile satın alma işlemi yapıyoruz. Bu yüzden Business Networking hepimiz için, işini kolaylaştırmakla kalmayarak, çoğumuz için gereklilik halini almıştır.

Ülkemizde ve Dünyada, Çok sayıda iş network platformu bulunmaktadır. Bu platformların sürdürülebilirliği ve verimliliği artırmak için Online toplantılar yapan bir Platformu, htiyaç haline getirdi. Bu ihtiyaç; Business Network Club'ı ortaya çıkardı.

Platformumuzda, Haftanın bir akşamı, farklı meslek dallarından iş insanları bir araya gelerek bilgi ve referans paylaşımında bulunmaktadır.

İstanbul Boğaziçi Grubunun Perşembe Akşamları yaptığı bu toplantıya katılarak, siz de işinizi geliştirmenin en kolay yolunu deneyimleyebilir, Sürdürülebilirlik ekseninde Businis Network Toplantıları ile tanışabilir, yeni müşteri bulmak ile ilgili kaygılarınıza son verebilirsiniz.

Toplantı Gündemi:

  • 21:00-22:00 Online Resmi toplantı
  • 22:00-22:30 İngilizce toplantı (Yabancı katılımcılarımız ve ingilizce bilen yerli katılımcılara açıktır.)

Not Toplantılarda 50 kişiden fazla katılımcı almıyoruz. Bu yüzden bilet almanız gerekmektedir. Bilet aldıktan sonra, toplantınya giriş yöntemi hakkında bilgi vermek için size ulaşacağız.

Zoom Cloud Meeting uygulamasına, bütün cep telefonlarından, tabletlerden ve bilgisayarlardan bir kaç saniye içinde bağlanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için www.businessnetwork.club adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Toplantı bilgilendirmesi için WhatssApp grubumuza kendinizi ekleyebilirsiniz. https://chat.whatsapp.com/KigVxEiWze8Ezs2Yu8D6pY

TOPLANTIMIZA PC, TABLET YADA TELEFON İLE HER YERDEN KATILABİLİRSİNİZ.

Toplatı yapacağımız uygulama "Zoom Cloud Meeting" ID 219 109 0397

Share with friends

Date and Time

Location

Kadıköy

Rıhtım caddesi

Istanbul

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved